Masz problem z wypadaniem włosów? Dosyp to do szamponu i raz na zawsze pożegnaj ten problem

Masz problem z wypadaniem włosów? Zastanawiasz się jak pozbyć się nadmiernego wypadania kosmyków? Poznaj domowe sposoby, które sprawią, że wypadające włosy będą już przeszłością. Dodaj do szamponu łyżkę produktu z kuchni i zobacz różnicę.

Wypadające włosy to problem, z którym zmaga się wiele osób. Niestety wiąże się to z nieestetycznymi przerzedzeniami na głowie, ciągłym czyszczeniem szczotki oraz odpływu w prysznicu. Jeśli widzisz swoje włosy na każdym kroku w domu, dowiedz się, jak można zniwelować ich wypadanie. Poznaj domowe sposoby na wypadanie włosów.

Zobacz wideo Marina pokazuje, jak dba o włosy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Przyczyny wypadania włosów. Sprawdź, czy popełniasz ten błąd

Włosy wypadają z różnych względów i nie należy utożsamiać się tylko z jedną przyczyną. Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego włosy wypadają ci garściami, najlepiej udać się na badania do specjalisty. Oczywiście jednymi z najczęstszych powodów wypadania włosów są: nieodpowiednia dieta, brak witamin, złe nawyki pielęgnacyjne czy mała ilość snu.

Domowe sposoby na wypadanie włosów. Dodaj to do szamponu

Jeśli chcesz zminimalizować wypadanie włosów, zadbaj o swoją skórę głowy. Domowy peeling na włosy usunie obumarły naskórek i pobudzi cebulki włosów do wzrostu. Jak zrobić domowy peeling na skórę głowy? Wystarczy, że podczas mycia włosów do szamponu dodasz łyżeczkę lub dwie cukru i wmasujesz taką mieszankę w skórę. Następnie należy dokładnie spłukać peeling letnią wodą. Peeling stosuj regularnie, aby zobaczyć spektakularne efekty.

Co na wypadanie włosów. To najlepsze źródła witamin 

Jeśli twoje włosy wypadają garściami, warto zacząć przyjmować naturalne witaminy. Do naturalnych sposób na wypadanie włosów można również zaliczyć np. picie naparu z pokrzywy czy skrzypu polnego. Na stan włosów świetnie również zadziała siemię lniane oraz kozieradka. Napar z kozieradki można stosować jako wcierkę do skóry głowy raz na tydzień.

Więcej o: