Złota karta McDonald's to nie ściema! Jak ją zdobyć? Dzięki niej możesz jeść za darmo do końca życia

Jak zdobyć złotą kartę McDonald's? Nie wszyscy mogą liczyć na darmowe posiłki w popularnej restauracji. Jest kilka sposobów, dzięki, którym możesz stać się jej właścicielem. Jakich? Odpowiedź może cię nieco zaskoczyć.

Złota karta McDonald's uprawnia do darmowego jedzenia w restauracji przez całe życie. Brzmi jak marzenie? Jeżeli zastanawiasz się jak wejść w jej posiadanie, to możesz się zdziwić, bo warunek nie jest taki oczywisty. Oto przykłady ludzi, którzy stali się dumnymi właścicielami McGold

Zobacz wideo Cheeseburger w domu, a smakuje jak z Maca

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Czym jest złota karta McDonald's? Już nigdy nie zapłacisz za jedzenie

Złota karta McDonald's zwana także McGold to nic innego jak dożywotni darmowy abonament na jedzenie w popularnej restauracji. To benefit, który posiadają tylko nieliczni i wyjątkowo zasłużeni. Do grona szczęśliwców należą również znane twarze, takie jak Bill Gates, Rob Lowe, czy Warren Buffet. Choć początkowo ten przywilej dotyczył jedynie największych celebrytów oraz milionerów, dziś sprawa wygląda nieco inaczej. Szanę na jej uzyskanie ma każdy! 

Jak zdobyć złotą kartę McDonald's? Musisz być "superbohaterem" 

Aktualnie karta McGold może zostać wydana, w dowolnym momencie i dowolnej osobie, przez właściciela konkretnej restauracji. Komu się ona należy? Okazuje się, że w jej posiadanie mogą wejść tzw. lokalni bohaterzy. Taką nagrodę uzyskał np. Charles Ramsey, który w 2013 roku podczas wizyty w jednym z lokali w Stanach Zjednoczonych, pomógł trzem kobietom, które ktoś próbował uprowadzić. W nagrodę za odwagę i refleks został uhonorowany oraz obdarowany złotą kartą przez właściciela danego fast fooda. 

McGold tylko dla zasłużonych. Możesz być jednym z nich

Prawdopodobnie pierwszy tego typu abonament na darmowe jedzenie został wydany w 1965 roku i trafił on w ręce jednego z najwierniejszych fanów restauracji. Ta sytuacja powtórzyła się później w Hanowerze, gdy Nadine Baum, również wielka miłośniczka McDonalds, dostała kartę z okazji swoich setnych urodzin

Więcej o: