Tiktokerka pokazała, co znalazła w śmietniku przy galerii. Zaoszczędziła prawie 5 tys. złotych!

Ella Rose to popularna tiktokerka słynąca z "nurkowania w śmietnikach". Jeden z jej ostatnich filmów zwalił fanów z nóg. Okazuje się, że w kontenerach przy galerii można znaleźć istne cuda i zaoszczędzić masę pieniędzy! Oto co udało jej się zdobyć. Ten widok zaskoczył nawet ją samą!

Ella Rose prowadzi popularne na TikToku konto @glamourddive, które obserwuje ponad milion osób. Tiktokerka to prawdziwa profesjonalistka w zdobywaniu darmowych rzeczy różnego pokroju. Jeden z jej ostatnich filmów zrobił szczególne wrażenie na obserwatorach. Co takiego udało jej się znaleźć? 

Zobacz wideo Ukradł kosmetyki na kwotę 23 tys. zł. Zatrzymał go policjant po służbie

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Czym jest "nurkowanie w odpadach"? Tiktokerka znajduje rzeczy warte tysiące 

Dumpster diving, czyli tzw. nurkowanie w śmietnikach, to nic innego jak część ogólnego nurtu dzielnia się niewykorzystaną żywnością oraz innymi produktami. Ella Rose określa swoje działania jako glamour diving, gdyż często skupia się na szukaniu luksusowych i drogich produktów np. kosmetyków, ciuchów, czy urządzeń elektrycznych niezwykle popularnych marek. Jej znaleziska nierzadko powodują zdumienie, jednak tym razem przeszła samą siebie. Co znalazła? 

Tiktokerka pokazała, co znalazła w śmieciach przy galerii handlowej. Nie mogła uwierzyć 

Kilka dni temu Ella opublikowała nowy film związany z jej ulubionym zajęciem. Tym razem wybrała kontenery znajdujące się przy lokalnej galerii handlowej. To, co tam znalazła, przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Na nagraniu widać wielkie kosze z różnymi kosmetykami do makijażu. Były tam m.in. podkłady, pudry, tusze do rzęs, paletki z cieniami do powiek, lakiery itp. Największym zaskoczeniem dla tiktokerki było to, iż wszystkie produkty są szczelnie zamknięte i całkowicie nowe

Jestem po prostu w szoku, że wyrzucili to wszystko

- słyszymy na nagraniu @glamourddive.

W kolejnym koszu udało jej się znaleźć także akcesoria do włosów oraz bieliznę. Jak się później okazało, produkty pochodziły z ubiegłej kolekcji popularnej marki kosmetycznej, a suma ich wszystkich oscylowała na kwotę ponad 4,5 tys. zł. Tiktokerka zdecydowała się, iż przy okazji wesprze pewną organizację charytatywną, oddając swoje znaleziska do lokalnego schroniska dla kobiet.

Znalazła 5 tysięcy złotych w śmietniku. W Polsce to standard? 

Podczas tego typu poszukiwań warto pamiętać, iż produkty zawsze wyrzucane są z jakiegoś powodu. Część z nich mogła utracić ważność lub mieć jakąś wadę fabryczną. Ważne jest, aby nie korzystać z wcześniej otwartych i używanych produktów, gdyż zanieczyszczone mogą szkodzić naszemu zdrowiu, a nawet być zagrożeniem dla życia. Ponadto, nawet gdy są zamknięte, działanie wysokich temperatur może spowodować, iż rozwiną się w nich szkodliwe dla nas bakterie.

 
Więcej o: