Ten produkt jest tani, a sposób dziecinnie prosty. Dzięki niemu pozbędziesz się uporczywego problemu

Nie musisz od razu mieć w domu całego zwierzyńca, aby mierzyć się z sierścią na ubraniach. Na szczęście istnieją proste i sprawdzone sposoby na uporanie się z tym problemem. Dzięki niemu ubrania bez problemu odzyskają dawny wygląd, a ty pozbędziesz się niechcianych kłaczków.

Sierść na ubraniach to koszmar wszystkich właścicieli kotów czy psów. Ciężko się jej pozbyć, a czasem zwykłe pranie może nie wystarczyć. Mamy jednak tani i prosty sposób, który pomoże uporać się z tym problemem. 

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dwa sposoby na zawsze miękkie ręczniki

Najpiękniejszy kot na świecie, czy nawet chihuahua zostawiają sierść na ubraniach. Ten produkt pomoże ci usnąć kłaczki

Każdy zwierzak, który posiada sierść, zostawia ją w mieszkaniu i na ubraniach właściciela/ki. Z tego powodu wszystkie osoby, które mają w domu czworonożnego przyjaciela, powinny zaopatrzyć się w rolkę z taśmą samoprzylepną. To niedrogi produkt, a w codziennym życiu będzie nieoceniony. Dzięki niemu, kiedy będziesz się spieszyć, po prostu ściągniesz sierść z ulubionych ubrań. Jednak nie jest to ostateczne rozwiązanie.

Wojna w Ukrainie. Fragmenty rosyjskich rakiet, którymi Rosjanie ostrzeliwali przede wszystkim cele cywilne. Charków, 3 grudnia 2022 r. Rosja zmienia taktykę ataków rakietowych. 369. dzień wojny

Jak poprawnie robić pranie ubrań, na których jest sierść? Ocet będzie świetnym dodatkiem 

Dobrym sposobem na pozbycie się sierści z ubrań, jest użycie octu. Wlej do pojemnika na płyn pół szklanki tego płynu i ustaw standardowy program w pralce. Ocet zadziała antystatycznie, dzięki czemu z łatwością pozbędziesz się sierści z ulubionych ubrań. Jeśli jednak obawiasz się zapachu octu, możesz wykorzystać inny sposób.

Kurtka puchowa Jak prać kurtkę puchową w pralce? Wystarczy jeden trik, a będzie jak nowa

Sposób na sierść psa na ubraniu? Wrzuć to do pralki

Jeśli dorzucisz gąbkę do prania, skutecznie pozbędziesz się sierści z ubrań. Pamiętaj jednak, aby narzędzie, które wrzucisz do bębna, było świeżo kupione lub po prostu czyste i nieużywane. Wystarczy tylko włączyć standardowy program w pralce i gotowe. Sierść powinna odejść w zapomnienie. Gąbki do prania można używać wielokrotnie.

Więcej o: