Te znaki zodiaku są najbardziej wierne! Nie zdradzają i nie kłamią. Mają zawsze czyste intencje

Zdrada to jedna z najboleśniejszych i najgorszych rzeczy, jaka może przytrafić się człowiekowi. Na szczęście niektóre znaki zodiaku są wierne aż po sam grób i nigdy tego nie zrobią. Tyczy się to zarówno związków, jak i przyjaźni.

Na podstawie opisu charakteru poszczególnych znaków zodiaku można czytać z ludzi jak z otwartej księgi. A gdyby tak sprawdzić ich wierność? Sprawdźmy, co mówią gwiazdy na temat trzech - podobno najuczciwszych - znaków zodiaku. Oczywiście warto traktować te informacje z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Baran: dominacja i wierność idą tutaj w parze

Baran to pierwszy astrologiczny znak zodiaku, z pewnością właśnie dlatego osoby spod tego znaku chcą bardzo dominować. W związkach Barany zawsze muszą czuć, że są stawiane na pierwszym miejscu. Nie tolerują kłamstwa, a gdy zrobią coś złego, nie owijają w bawełnę. Barany nie są skłonne do zdrady, bo gdy już się zakochają to bez opamiętania! 

Rak: w ich sercu nie ma miejsca na zdradę. Lojalność i wierność to główne cechy Raka

Raki kierują się głównie sercem w swoim życiu. Osoby spod tego znaku zodiaku często przekładają dobro innych nad swoje. Głównymi cechami Raka są lojalność i wierność. Ich wymarzone związki partnerskie powinny trwać do końca życia i nie ma w nich miejsca na zdradę. Jeśli ktoś zdradzi Raka, ten traci zaufanie i przeżywa to bardzo długo.

Lew: wierność stawia na pierwszy miejscu. Zdrady nie wybacza

Osoby spod znaku zodiaku Lew, są bardzo wierne. To właśnie oni wiedzą, czego chcą w życiu, a jeśli mają plan na przyszłość ze swoim partnerem, chcą go zrealizować. Uczciwość i wierność to coś, co Lwy noszą w sercu i są z tego dumne. Osoba, która zdecydowała się żyć z Lwem, nie powinna mieć obaw co do wierności swojego partnera. Jeśli Lew chciałby cię zdradzić, po prostu ci to powie i odejdzie, wyjaśniając wszystko od A do Z.

Więcej o: