Fotoradar uchwycił wyjątkowego pasażera. To zdjęcie to hit na TikToku! "Najlepsze co dziś zobaczyłam"

Fotoradary nie cieszą się dobrą opinią wśród kierowców i kierowczyń. Zdjęcia, które wykonują, raczej nie są ich marzeniem. Jednak niektóre czasami mogą wzbudzić pozytywne emocje. Niedawno opublikowano zdjęcie z fotoradaru, które rozbawiło społeczność TikToka. Kto się na nim znalazł? Wyjaśniamy!

Zdjęcia z fotoradarów to coś, czego nikt nie chce dostać. To jednak było zupełnie wyjątkowe. Społeczność TikToka zachwyciła się nad pewnym opublikowanym zdjęciem. Fotoradar uchwycił kierowcę, jak i... pewnego pasażera.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jaki był najlepszy samochód 2022 roku? Zaczynamy głosowanie w plebiscycie The Best of Moto!

Zdjęcie z fotoradaru podbija TikToka! Poza kierowcą jest na nim pies

Pewna TikTokerka o nicku @hannahko1 opublikowała niedawno osobliwe zdjęcie. Pochodzi ono z fotoradaru, który złapał dziewczynę, kiedy prowadziła samochód. Jednak co ciekawe na zdjęciu pojawił się bohater całego konta. Mianowicie pies kobiety.

Zdjęcie psa podbiło serca internautów. Zdobyło ogromną ilość polubień

Pies, którego uchwycił fotoradar, rozbawił wiele osób. Filmik na TikToku zdobył ponad 2 miliony wyświetleń oraz pół miliona polubień. Co ciekawe, do tej pory młoda TikTokerka nie była zbyt znaną osobą. Dopiero filmik z opublikowanym zdjęciem z fotoradaru podbił jej wyświetlenia i dziś influencerka posiada już ponad 1500 obserwacji. Co więcej, osoby, które obejrzały wspomniany film, chętnie go komentują, wyrażając rozbawienie.

W komentarzach ludzie nie kryją rozbawienia sytuacją. Wyrażają je jednak w kulturalny sposób

W komentarzach można zobaczyć opinie osób, które obejrzały filmik. Większość z nich jest zachwycona i rozbawiona sytuacją: 

Najlepsze co dziś zobaczyłam

-pisze @cebionn. 

Kto prowadził?

-pyta rozbawiony @Lukass.

To byłoby oprawione w ramkę na mojej ścianie

- stwierdza @oliverboliversnoliver.

Jak widać, opinie były pozytywne, choć jak wiadomo, aby dostać takie zdjęcie, należy najpierw złamać prawo. Pamiętaj jednak, że nie jest to zachęta, aby to robić i nie należy doprowadzać do sytuacji niebezpiecznych w celu uzyskania takiej pamiątki.

Więcej o: