Nie uwierzysz, że ich włosy nie są prawdziwe! Te gwiazdy noszą doczepiane włosy i peruki

10 marca przypada Międzynarodowy Dzień Peruki. Z tej okazji przyjrzyjmy się gwiazdom, które z otwartością przyznają się do korzystania ze sztucznych włosów. To łatwy sposób na szybką zmianę fryzury, co często wykorzystują na czerwonych dywanach czy w teledyskach - i wyglądają obłędnie!

Wiele polskich i zagranicznych gwiazd jest znanych ze swoich wspaniałych fryzur. Mało kto by pomyślał, że w rzeczywistości nie krępują się korzystać z możliwości jej zmiany za pomocą peruk, czy doczepów. Sprawdź, które celebrytki noszą sztuczne włosy. Odpowiedzi mogą cię mocno zszokować.

Zobacz wideo Gwiazdy o gwiazdach - Magda Gessler

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Loki Magdy Gessler to tak naprawdę doczepy. Restauratorka niczego nie ukrywa

Magda Gessler to znana polska restauratorka i celebrytka, prowadząca popularny program "Kuchenne rewolucje". Charakterystycznym elementem jej wizerunku są blond loki, które jak się okazuje, są... doczepiane. Co ciekawe, sama gwiazda nie kryje się z tym i podchodzi do całej sprawy z dystansem. Choć naturalnie jej loki mają troszkę mniejszą objętość, to dzięki wykorzystaniu sztucznych włosów, Magda unika skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych, co pozwala jej zawsze prezentować się naturalnie i jednocześnie doskonale. Nosi doczepy głównie podczas występów, a na swoim Instagramie często prezentuje się fanom bez sztucznych włosów i makijażu.

 
 

Włosy Beaty Kozidrak to peruka. To jej sekret nieprzemijalności

Beata Kozidrak konsekwentnie trzyma się swojego charakterystycznego wizerunku i od wielu lat nie zmienia koloru swojej fryzury. Wokalistka zespołu Bajm imponuje obfitością blond włosów na scenie, choć niewielu z fanów wie, że kryje się za tym pewien sekret. Na początku swojej kariery gwiazda miała kręcone włosy o brązowym odcieniu. W latach 90. Beata Kozidrak zmieniła kolor włosów na blond i pozostała wierna jasnym pasmom aż do dziś. Okazuje się jednak, że podobnie jak Magda Gessler, sięga po doczepy i peruki. Na zdjęciu z wakacji, które udostępniła na swoim Instagramie, widać, że jej włosy są znacznie krótsze, niż kiedy występuje na scenie. 

 
 

Sprawdź, które gwiazdy noszą peruki. Jest ich naprawdę wiele

W rzeczywistości cała rzesza gwiazd wspomaga się doczepami i perukami. Wśród polskich gwiazd są to: Małgorzata Rozenek-Majdan, Doda, Kaja Paschalska, Joanna Liszowska oraz Ewa Minge.

 

Zagraniczne celebrytki również nie unikają poprawiania sztucznie fryzur. Robi to nawet Britney Spears, Ariana Grande oraz Kim Kardashian, która powiedziała w jednym z wywiadów:

Zaczęłam nosić peruki, a teraz wszyscy je noszą.

Doczepiane włosy czy peruki nie są niczym złym, jeśli nie wprowadzają innych osób w schemat pogoni za kanonami piękna, które w rzeczywistości nie istnieją. To, że celebrytki przyznają się otwarcie do ich wykorzystywania, otwiera dyskusję na temat zrozumienia i akceptacji. Wszystko jest dla ludzi. 

 
Więcej o: