Czy to najbardziej rozpieszczone koty na świecie? Mają własną sypialnię, a to dopiero początek

Pewna Brytyjka jest prawdziwą fanką kotów. Czym zasłużyła sobie na to miano? Na same smakołyki dla swoich kotów wydaje miesięcznie krocie. Co ciekawe, to zaledwie część tego, co robi dla swoich pupili. Koty dostają od Hannah'y Whitmore wszystko, co najlepsze.

Hannah Whitmore to zdecydowanie jedna z największych fanek kotów. Miesięczne wydatki, jakie na nie przeznacza, są ogromne, a to nie wszystko.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Koci masaż na cztery łapy? Bardzo proszę!

To zdecydowanie najszczęśliwsze koty na świecie. Dostają wszystkiego, czego chcą

Hannah Whitmore to bez wątpienia miłośniczka kotów. Jak możemy przeczytać na portalu mirror.co.uk, kobieta wraz z partnerem wydaje całą fortunę na swoich czworonożnych przyjaciół. Niewiele osób jest w stanie zrobić tyle dla swoich pupili. Para każdego miesiąca przeznacza na smakołyki aż 100 funtów, a to dopiero początek. Okazuje się, że te mruczki żyją jak w bajce. 

Te koty mają własne sypialnie! Koty śpią na królewskim łóżku

Wszystkie koty pary mają swoją własną sypialnię. Wyposażenie pomieszczenia jest warte £300. Koty mają z własne podwójne łóżko, ogromne legowiska, drapaki i wiele zabawek. Warto wspomnieć, że dwie ostatnie atrakcje są regularnie wymieniane. Nowe drapaki dostają co tydzień, a zabawki raz w miesiącu. Kobieta okazuje miłość zwierzakom również na inne sposoby.

Hannah robi kotom tort na urodziny. Dostają też sezonowe prezenty

Kobieta przyznaje także, że jej koty na urodziny dostają własnoręcznie przygotowany tort oraz sezonowe prezenty

Powiedziałabym, że to koty są właścicielami nas, a nie odwrotnie!

- opowiada kobieta.

Warto wspomnieć, że dwa z jej kotów mają szczególne potrzeby żywieniowe. Oznacza to, że wymagają specjalistycznej karmy i pielęgnacji. To zaskakujące ile można wydać, na swojego pupila.

Więcej o: