Modne fryzury męskie 2023. Te cięcia są hitem na wiosnę i lato! Zakrywają zakola i dodają centymetrów

Modne fryzury stanowią kluczowy element stylizacji każdego mężczyzny. Rok 2023 przynosi wiele nowych trendów, które z pewnością zainteresują wszystkich panów, którzy chcą wyglądać świeżo i stylowo. Poznaj krótkie fryzury męskie, które odmładzają i są hitem nadchodzącego sezonu.

W nadchodzącym sezonie mody męskiej na wiosnę i lato 2023 pojawią się nowe trendy fryzjerskie, które warto poznać - zwłaszcza że niektóre z nich mogą odjąć parę lat! W czołówce znajdują się popularne cięcia, takie jak french crop, pompadour, a także wolf cut. Zobacz najnowsze trendy w męskich fryzurach!

Zobacz wideo Sam sobie bądź fryzjerem. Trzy uczesania, które zrobi każdy facet

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Modne fryzury męskie: Krótkie cięcia znów są popularne! Wypróbuj french crop

Cięcia typu french crop zdobywają popularność i dominująw trendach fryzjerskich. Są bardzo uniwersalne, dlatego sprawdzą się u każdego mężczyzny, niezależnie od rodzaju włosów. Doskonale sprawdzą się także u panów z zakolami, ponieważ idealnie je zakrywają. Charakteryzują się bowiem mocnym wycieniowaniem na górze i po bokach, a także dłuższą grzywką, która luźno opada na czoło.

 

Krótkie fryzury męskie. Pompadour na zaszczytnym miejscu

Wiosną i latem 2023 powraca do łask pompadour. Fryzura ta stała się popularna w latach 50. dzięki gwiazdom muzyki rockowej i filmowej, takim jak Elvis Presley i James Dean. Pompadour jest obecnie szalenie popularny, zwłaszcza w wersji z przedziałkiem i pasuje do większości kształtów męskich twarzy. Ponadto, dzięki mocno postawionym kosmykom, dodaje optycznie kilka centymetrów wzrostu. Fryzura pompadour wymaga nieco czasu i cierpliwości oraz odpowiedniego przygotowania włosów, które należy dokładnie umyć, osuszyć i nałożyć na nie produkt stylizujący.

 

Modne fryzury męskie, które odmładzają. Wolf Cut nada się doskonale

Jeśli lubisz inspirować się trendami z lat 70. i 80. wypróbuj szalenie oryginalne cięcie wolf cut. Do niedawna było bardzo popularne wśród kobiet, jednak teraz zagościło także wśród męskich fryzur. Jeśli chcesz zapewnić sobie wyjątkowy, odmładzający wygląd i przyciągać spojrzenia nietuzinkowym stylem, to uczesanie jest dla ciebie. Wolf cut charakteryzuje się cięciem włosów na wiele warstw i często łączony jest z koloryzacją, zwłaszcza ombre lub balayage, które dodają głębi fryzurze.

 
Więcej o: