Te znaki zodiaku zupełnie do siebie nie pasują! Ich związki będą burzliwe i nie potrwają długo

Niektóre znaki zodiaku zupełnie do siebie nie pasują, a ich spotkania mogą być dosyć napięte. Różnią się nie tylko charakterami, ale też priorytetami i celem w życiu. Przedstawiamy znaki zodiaku, które nie stworzą udanych relacji.

Mówi się, że wiosna to czas na miłość. Wiele osób w tym czasie spotyka swoje drugie połówki i zakochuje się bez pamięci. Niestety nie wszystkie z tych związków będą udane. Niektóre znaki zodiaku kompletnie do siebie nie pasują. Sprawdź, z kim będzie ciężko stworzyć zgodną relację i jakie różnice są między wami.

Warto pamiętać, że są to tylko wróżby, które nie muszą się sprawdzić, a los potoczy się inaczej.

Zobacz wideo Pytamy przechodniów, z kim poszliby na randkę? "Chciałbym z nią usiąść do stołu i napić się wina"

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Koziorożec i Bliźnięta. Te znaki mają zupełnie różne charaktery

Ten związek będzie pełen kłótni. Koziorożec jest introwertykiem, stroniącym od spontaniczności i chaosu. Lubi mieć wszystko pod kontrolą i twardo stąpać po ziemi. Gdy znajdzie miłość, angażuje się od razu i myśli o swoim związku poważnie. Bliźnięta są zupełnym przeciwieństwem. Osoby spod tego znaku są ciekawe świata i pełne różnych pomysłów. Lubią flirtować, przez co bywają niestałe w uczuciach. Statyczny Koziorożec będzie mieć problem z zaufaniem, natomiast Bliźnięta szybko znudzą się w tej relacji.

Wodnik i Rak. Osoby spod tych znaków mają inne priorytety

Rak pragnie w życiu stabilizacji. Marzy o prawdziwej, szczerej miłości i jest gotowy wiele poświęcić, by ją zdobyć. Jednocześnie cechuje się dużą ostrożnością, dlatego jeśli nie zaufa drugiej osobie, nie zaangażuje się w relację. Od Wodnika niestety ciężko wymagać stałości. Ten znak zodiaku ceni sobie niezależność i lubi chodzić własnymi drogami. Rak nie będzie czuć się pewnie w relacji, w której nie ma pewności, że druga połowa się zaangażuje. Może mu nie zaufać.

Panna i Lew. Ta relacja będzie burzliwa

Pragmatyczna Panna nie marnuje czasu. Jest zdecydowana i wie, czego chce. Do związku ma tradycyjne podejście, dlatego angażuje się w stu procentach i nie toleruje zdrady. Lew jest namiętny i lubi flirtować. Na poważne związki decyduje się raczej nieco później. Pierwsze relacje traktuje lekko i niezobowiązująco, co nie spodoba się Pannie.

Więcej o: