Myślał, że kupuje szczeniaka z hodowli. Po kilku dniach usłyszał przerażający chichot

Ta historia szybko obiegła internet i rozbawiła nie tylko użytkowników TikToka. Śmiało się nawet zwierzę, które mężczyzna kupił od hodowcy. Czym okazał się rzekomy pies? Tiktoker mógł nie wyjść cało z tego spotkania.

Pewien TikToker podzielił się w mediach społecznościowych historią, która szybko obiegła internet. Mężczyzna, kupując psa, popełnił wielki błąd, który mógł go kosztować zdrowie. Choć brzmi to groźnie, w rzeczywistości cała sytuacja okazała się być na tyle śmieszna, że rozbawiła nawet samo zwierzę.

Mężczyzna myślał, że kupuje psa. Był przerażony, gdy zwierzę zaczęło się śmiać

Użytkownik TikToka o nazwie infared_savage publikuje na swoim profilu zabawne filmy, w których zwykle komentuje nagrania i zdjęcia znalezione w internecie. 14 lutego podzielił się na portalu swoją historią, którą wysłuchało już ponad 4 miliony użytkowników. Mężczyzna opowiedział o tym, jak kupił od hodowcy nietypowo wyglądającego szczeniaka. Sprzedawca zapewniał go, że to pies, pokazując mu rzekomych rodziców zwierzęcia. Tiktoker z początku nie był przekonany, ale ostatecznie kupił "szczeniaka". Nazwał go nawet imieniem Nina. 

Zawołałem "chodź tu Nina" a ten cholerny pies popatrzył na mnie i się zaśmiał. Byłem przerażony

- opowiadał mężczyzna. Jak szybko się okazało, nie był to pies, a młoda hiena. Zwierzę nawet ugryzło mężczyznę w nogę. Choć nic poważnego mu się nie stało, a pomyłka rozbawiła internautów, to cała historia mogła skończyć się tragicznie.

large dog Alabai lies on the sawdust on the street in winter. White and brown Central Asian Shepherd Dog is resting on tree bark mulch. Ta rasa psów ma nawet 4 tys. lat! "Dławiciele wilków" znów są popularne

Czy hieny są groźne? Mężczyzna miał sporo szczęścia

Hiena to niebezpieczny drapieżnik, który żyje w Afryce. W młodym wieku rzeczywiście może być podobny do psa, ale dorosłe osobniki znacznie się różnią. Są większe i cętkowane, zmienia się także ich pysk i uszy. Choć hieny kojarzone są głównie z jedzeniem padliny, polują też na żywe istoty. Jak podaje portal drapiezniki.pl ich szczęki są tak mocne, że potrafią skruszyć kości słonia. Z tego opisu wynika, że tiktoker miał wielkie szczęścia. Z tak bliskiego spotkania z hieną mógł nie wyjść cało. Nie wiadomo jak skończyła się ta historia ani skąd sprzedawca miał tego drapieżnika. Warto jednak wyciągnąć z niej morał i pamiętać, aby kupować zwierzęta tylko od sprawdzonych hodowców.

Więcej o: