Ma 54 lata i uwielbia swoje ciało. Fani są pod wrażeniem jej sylwetki. "Mogłabym być twoją babcią"

TikTokerka Gina ma 54 lata i uwielbia przemijanie. Śmiało pozuje na filmikach ubrana w skąpe stroje kąpielowe i obcisłe fasony, eksponując swoją figurę. Być może to właśnie dlatego tak wielu jej obserwatorów nie miało pojęcia, że ma za sobą więcej niż 30 wiosen. Kim jest kobieta, z której podobno mogą brać przykład wszystkie inne?

TikTokerka, znana pod nazwą @ginafit68 to twórczyni treści, która zachwyca swoją sylwetką i ubiorem. W większości udostępnianych wideo pozuje w skąpych i obcisłych strojach, podkreślając często także swój wiek. Kobieta ma 54 lata i wygląda oszałamiająco. Zobacz, kim jest Gina i dlaczego sama nazywa siebie "fit grandma".

Zobacz wideo Maryla Rodowicz marzy o wnuczku. "Chciałabym przelać ten nadmiar miłości na dzieciaczka"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fit babcia podbija social media. 54-letnia tiktokerka uwielbia swój wiek  

Jak mówi sama Gina,"mam 54 lata, mogłabym być twoją babcią". Wiek nie przeszkadza jednak kobiecie w tym, by czuć się dobrze ze swoim ciałem. Często ubiera się w obcisłe ubrania lub zakłada skąpe, mocno odkrywające stroje kąpielowe. Zawsze efektownie pomalowana i seksownie ubrana Gina nie kryje swojego zadowolenia z rosnącej popularności.

Mężczyźni uważają, że wyglądam niesamowicie jak na swój wiek

- mówi Gina w jednym z filmików na TikToku. "Babcia" regularnie publikuje nowe nagrania, w których nie boi się eksponować swoich kształtów, a jej konto posiada już prawie 13 tysięcy obserwujących.

Ma ponad 50 lat i uwielbia modowe wyzwania. Fani pokochali jej bikini w panterkę

Gina nie boi się ukrywać swoich kształtów i swojego wieku. W każdym materiale podkreśla, że jest "babcią" oraz że ma ponad 50 lat. Mimo to, fani nie chcą jej uwierzyć. Często zalewają jej filmiki mnóstwem komplementów, nawiązując do jej wieku. Kobieta przyznaje, że lubi się odsłonić i pokazać swoje ciało, dlatego czasem wybiera do tego fantazyjne, skórzane stroje. W jednym z filmików pokazała swój taniec w panterkowym bikini.

Ludzie mówią, że wyglądam wspaniale w moim bikini w panterkowy wzór (...) Nigdy nie jesteś za stary, aby zacząć coś nowego. Po prostu to zrób. Weź ze mnie przykład

- mówi Gina na TikToku, zapewniając, że ma w planach dalej publikować podobne treści i eksponować swoją figurę w mocno dopasowanych strojach.

Postawa tiktokerki jest kolejnym elementem przełamania tabu, głosem, który nie boi się sprzeciwić banalnym kanonom piękna. Jej fani doceniają tę autentyczność, szukając w niej nadziei na to, że świat Internetu nie zawsze musi być zły. A co wy myślicie o stylu życia "fit babci"? 

Więcej o: