Spotkała w pociągu Trzaskowskiego. Filmik, który nagrała, robi furorę. "Bohater wszystkich studentów"

Uczennica spóźniła się na lekcje, ale miała dobre wytłumaczenie. W pociągu, którym jechała, spotkała prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, który ją... usprawiedliwił. Wideo robi w sieci furorę i ma już ponad 2 miliony wyświetleń na TikToku.

Nauczyciele zazwyczaj nie tolerują spóźnień, ale ta dziewczyna miała dobre wytłumaczenie. Usprawiedliwił ją sam prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, który jechał tą samą linią kolejową, co ona. Uczennica wykazała się nie lada odwagą i nagrała sobie wideo z politykiem. Nie miała pojęcia jednak, że przyniesie jej ono tak wielką popularność.

Zobacz wideo Trzaskowski o aborcji: To kobieta powinna decydować

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Rafał Trzaskowski ratuje studentkę z opresji. To nagranie robi furorę 

Pewna uczennica spóźniająca się na zajęcia ze względu na standardowe opóźnienie w PKP, nie spodziewała się, że będzie jechała tym samym pociągiem, co prezydent Warszawy. Postanowiła zrobić szaloną rzecz. Podeszła do Rafała Trzaskowskiego i poprosiła go o usprawiedliwienie jej nieobecności.

Jesteśmy z panem prezydentem i chciałabym panią przeprosić za spóźnienie.

- mówi uczennica, w swoim filmiku na TikToku.

Razem przepraszamy za spóźnienie. No niestety nie jest to wina miasta, tylko PKP, ale cóż. Bardzo przepraszamy. Proszę usprawiedliwić. Potwierdzam, że jesteśmy w pociągu o godzinie 10:20.

- dodaje prezydent stolicy.

Internauci zachwyceni postawą Rafała Trzaskowskiego. Jest nowym bohaterem

Dzielna uczennica opublikowała filmik na swoim koncie @ktotomajdza. Dodane wczoraj nagranie już osiągnęło ponad dwa miliony wyświetleń! To ogromna liczba, a dziewczyna zupełnie nie spodziewała się takiego rozgłosu. Wśród kilku tysięcy komentarzy możemy przeczytać wiele pozytywnych słów na temat odwagi uczennicy, ale i otwartości pana prezydenta. W jednym internauci są zgodni:

Bohater wszystkich studentów.
Przecież to jest kochane z jego strony.
Pozazdrościć. Widać, że pan Rafał to mega sympatyczna osoba.

Użytkownicy TikToka wykazali ogromny entuzjazm, zaangażowanie i ciekawość całą sytuacją:

Błagam, potrzebuję reakcji nauczycielki na ten film.
A jaka była reakcja nauczycielki?
Takie usprawiedliwienie każdy nauczyciel przyjmie.

Jak wyjaśnia w komentarzach wspominana wcześniej studentka, nauczycielka śmiała się z całego wydarzenia i usprawiedliwiła jej nieobecność bez najmniejszego problemu. A wy co sądzicie o postawie prezydenta?

Więcej o: