Darmowe wakacje w najszczęśliwszym kraju na świecie? To możliwe. Wystarczy zrobić te dwie rzeczy

Marzą ci się wakacje za darmo? A co powiesz na odpoczynek w najszczęśliwszym kraju na świecie? Teraz możesz zdobyć jedno i drugie. Od niezapomnianych wakacji dzielą cię zaledwie dwa kroki. Wystarczy spełnić dwa warunki, aby wziąć udział w niesamowitym konkursie.

Wyjazd na zagraniczne wakacje nigdy nie był prostszy. Ten kraj postanowił umożliwić turystom zwiedzanie jego zakątków zupełnie za darmo. Jak otrzymać taką możliwość? Wystarczy wykonać dwa proste kroki.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach w Jordanii, z Kurzajewskim

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Marzysz o darmowych wakacjach? Finlandia postanowiła dać taką możliwość

Niedawno Visit Finland, czyli oficjalna organizacja turystyczna Finlandii ogłosiła pewien ciekawy konkurs. Grupa postanowiła podzielić się szczęściem kraju. W rankingu opublikowanym przez worldhappiness.report Finlandia już od wielu lat króluje pod tym względem. Nic więc dziwnego, że organizatorzy nazwali wydarzenie "Masterclass of Happiness". Konkurs wyłoni dziesięciu zwycięzców, którzy będą mieć możliwość zwiedzania pojezierza fińskiego. To jednak nie wszystko. 

Podczas Masterclass of Happiness będziesz przebywać we własnej prywatnej willi.

- możemy przeczytać na stronie konkursu visitfinland.com. Organizacja zapewni zwycięzcom pełne wyżywienie i atrakcje. Co więcej, będą mieszkać w prywatnych willach otoczonych przez przyrodę Finlandii. Jak zgłosić się do konkursu? 

W tym kraju dzieci nie będą mogły korzystać z TikToka i Facebooka. Rząd chce zablokować im dostęp W tym kraju dzieci nie będą korzystać z TikToka. Rząd blokuje dostęp

Jak zgłosić się do konkursu? Zgłoszenie jest banalnie proste i każdy może wziąć udział

W fińskim konkursie udział może wziąć każdy. Co należy zrobić? Najpierw musimy wypełnić zgłoszenie, które znajdziemy na stronie visitfinland.com. Następnie należy udostępnić specjalny post na swoim instagramowym profilu. Jednak nie może on być przypadkowy. Organizatorzy wymagają, aby odpowiedzieć w nim na pytania:

  • Co sprawia, że wierzysz, że możesz potajemnie być Finem?
  • Dlaczego chcesz dołączyć do Masterclass of Happiness?

Oczywiście pod postem należy także dodać odpowiednie hasztagi (#FindYourInnerFinn i #VisitFinland) i oznaczyć konto @ourfinland. Termin składana zgłoszeń minie 2 kwietnia. Warto się więc pośpieszyć. Wyniki zostaną podane 2 maja, natomiast szczęśliwi zwycięzcy wyjadą na wakacje w dniach 12-15 czerwca. 

Czego więcej mógłby chcieć twój wewnętrzny Fin?

- pytają organizatorzy. Jeśli więc marzą ci się takie niesamowite wakacje, koniecznie zgłoś się do konkursu.

To jedyne takie miejsce w Europie i drugie na świecie. W Polsce możemy podziwiać wyjątkową anomalię Polska ma się czym pochwalić. To jedyne takie miejsce w Europie

Więcej o: