Szukali swojego psa przez wiele dni. Gdy stracili nadzieję, stało się coś niezwykłego. "Masz dzieci!"

O tym, jak bolesne potrafi być rozstanie z ukochanym pupilem, przekonała się pewna para z Waszyngtonu. Gdy odkryli tajemnicę jego zaginięcia, sami nie mogli uwierzyć, w to, co się stało. Prawda okazała się zupełnie inna, niż przypuszczali.

Rozstanie z pupilem to spełnienie najgorszych koszmarów każdego miłośnika zwierząt domowych. Pewna para z Waszyngtonu musiała się z tym zmierzyć, ale takiego rozwoju spraw nikt nie mógł się spodziewać. Spotkał ich prawdziwy cud. 

Zobacz wideo 46-latka trzymała zaniedbane psy w zimnym, przpełnionym odchodami kojcu. Została zatrzymana

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ich pies nagle zniknął. Tego nikt się nie spodziewał 

Pewna rodzina z Waszyngtonu przekonała się o tym, co znaczy nagła utrata ukochanego zwierzęcia. Pies Ashley Tabor i jej partnera pewnego dnia zniknął bez śladu, a ich serce złamało się na pół. Przez kilka dni para ubolewała nad stratą i zastanawiała się, jak to możliwe, iż ten "rozpłynął się w powietrzu". Tego, co stało się zaledwie cztery dni później z pewnością ciężko się spodziewać. Tą niezwykłą historią i jej szokującym zakończeniem kobieta podzieliła się ze światem na TikToku. Uwaga: nagranie wzursza. 

Wilk weteranWzruszający widok w środku lasu. Dzielny wilk uchwycony przez fotopułapkę

Zaginiony husky odnalazł się po kilku dniach. Prawda zwaliła właścicieli z nóg

Po kilku dniach husky o imieniu Lili niespodziewanie wrócił. Radości nie było końca, jednak, aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości, Ashley założyła psu nadajnik. Gdy ten znowu zniknął, para odkryła coś niesamowitego. Okazało się, że ich ulubieniec przez cały czas ukrywał się pod podłogą domu. To, co zobaczyli, po tym, jak rozcięli deski, zaparło im dech w piersiach

Ty masz dzieci! Jesteśmy teraz dumnymi dziadkami sześciu szczeniaków

- powiedziała Ashley na filmie.

Ich suczka potrzebowała tajemniczej kryjówki do... opieki nad swoimi szczeniakami! Lili urodziła kilka pociech i w trosce o nie, postanowiła schować je przed całym światem. Nie dość, że Ashley odnalazła swojego pupila, to nieoczekiwanie zyskała nowych przyjaciół. Po krótkiej namowie husky wyszedł ze swojej jaskini, a następnie udało się wyciągnąć z niej także cały miot. Ku zaskoczeniu wszystkim, ta tragicznie zapowiadająca się historia, miała swoje wyjątkowo szczęśliwe zakończenie.

Taj Mahal jest jedną z gorzej ocenianych atrakcji turystycznych.Oto najbardziej rozczarowujące miejsca. Turyści często żałują, że je odwiedzili

Więcej o: