Uwielbia Disneya, a jej dzieci mają bajkowe imiona. "Są połączeniem tradycji z oryginalnością"

Bajki Disneya zna prawie każda osoba. Można je lubić bardziej lub mniej. Bez wątpienia Morag Spence jest ogromną fanką twórczości Disneya. Dlatego też postawiła nadać swoim dzieciom imiona postaci z bajek. - Chciałam, aby było to wyjątkowe imię, które ludzie będą pamiętać - stwierdziła.

Bajki Disneya dla wielu z nas są przyjemnym wspomnieniem z dzieciństwa. Zdarzają się osoby, których miłość do tych animacji z biegiem lat przybiera na sile. Pewna kobieta imieniem Morag Spence postanowiła nazwać swoje dzieci imionami odnoszącymi się do tych animacji.

Zobacz wideo "Piotruś Pan i Wendy". Zwiastun nowego filmu Disneya

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

To rzadko spotykane dziecięce imiona. Nazwała dzieci na cześć Disneya

41-letnia Morag Spence, która jest pracownikiem społecznym z Elgin w Szkocji, kiedy urodziła pierwsze dziecko, mówiła o tym przeżyciu, że było jak z bajki, a ją wypełniała radość i duma. Dziewczynka ważyła 3,4 kilograma. W rozmowie z Fabulous kobieta mówi:

Podczas ciąży długo myślałam o nazwaniu jej [córki-red.]. Chciałam, aby było to wyjątkowe imię, które ludzie będą pamiętać. Nie chciałam również, aby było tak nieszablonowe i dziwne, że ludzie pomyślą, że całkowicie straciłam rozum

Swoją córkę nazwała więc Disney Sarah, połączenie dwóch imion, z których jedno jest oryginalne, a drugie bardziej tradycyjne. Morag jest ogromną fanką Disneya, dorastała oglądając filmy takie jak "Dumbo" czy "Bambi" i pokochała wszystkie bajki, filmy i postacie stworzone przez Walta Disneya. Jednak wspomina, że imię jej córki wzięło się od wujka jej taty, który nosił imiona Walt i Disney.

Disneyowskie imiona i niespodziewanym przekrętem. Cała trójka nazywa się oryginalnie

Swoją córkę nazwała Disney Sarah, aby w przyszłości, jeśli okazałoby się, że nie polubi Disneya lub spotyka się z dręczeniem z powodu imienia, mogła używać po prostu Sarah. Dziś dziewczynka ma 14 lat i odkąd zaczęła szkołę średnią używa imienia Disney-Sarah. Miłość Morag do bajkowych imion jednak na tym się nie skończyła. Cała trójka jej dzieci ma Disneyowe pierwsze imiona i bardziej klasyczne drugie. Chip Ian Gary, który urodził się w styczniu 2021 roku, został nazwany na cześć wyszczerbionej filiżanki z filmu "Piękna i Bestia". Następnie w czerwcu 2022 roku na świat przyszedł Sulley Leo, nazwany po potworze z filmu "Potwory i spółka". Jak sama mówi:

Imiona moich dzieci są połączeniem tradycji z oryginalnością. [...] I ja i dzieci uwielbiamy te imiona, To zawsze jest punkt wyjścia do rozmowy i ludzie pytają się o moją inspirację
Więcej o: