Kiedyś był gwiazdą Klanu. Teraz mieszka na 7 mkw i zwiedza cały świat. "Nie ma co czekać na emeryturę"

Aktor Jakub Tolak, znany z roli Daniela w serialu "Klan" mieszka obecnie razem z żoną i małą córeczką na powierzchni zaledwie 7 metrów kwadratowych. Mały metraż jednak wbrew pozorom jest dla niego ogromną wygodą. Dlaczego? Ponieważ dzięki niemu może zwiedzać świat.

Jakub Tolak to znany aktor, który zdobył popularność, odgrywając rolę Daniela Rossa w serialu "Klan". W 2008 roku odszedł z planu zdjęciowego, decydując się jednocześnie na rezygnację z całego show-biznesu. Obecnie od kilku lat mieszka wraz z żoną i dzieckiem w kamperze, podróżując z dala od zgiełku. Mały metraż mu nie przeszkadza, ale internauci bywają innego zdania. Jeden z nich powiadomił o zgłoszeniu do Sądu Rodzinnego.

Zobacz wideo Polskie kino coraz częściej zachwyca się PRL-em

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jakub Tolak mieszka na siedmiu metrach kwadratowych z żoną i dzieckiem

Jakub Tolak, znany z Klanu, mieszka z żoną i córką w kamperze. Mały metraż zupełnie im nie przeszkadza, a na niesamowitą przygodę zdecydowali się już jakiś czas temu. Z powodzeniem prowadzą również swoje konto na Instagramie, pod nazwa @foxesineden, zdobywając rzesze fanów. Do niedawna mężczyzna był aktorem i muzykiem, a jego partnerka agentką nieruchomości. Postanowili jednak zmienić swoje życie o 180 stopni i wyruszyć w rajd po świecie w przygotowanym samodzielnie kamperze.

Jak jeździliśmy po Stanach, poczuliśmy, że taki van life jest czymś, czego chcemy spróbować i doświadczyć w swoim życiu. Oboje mieliśmy takie marzenie, więc uznaliśmy, że nie ma co czekać na emeryturę.

- zdradził Kuba w wywiadzie z Dzień Dobry TVN.

 

Wilk weteran Wzruszający widok w środku lasu. Dzielny wilk uchwycony przez fotopułapkę

Czy podróż z małym dzieckiem jest możliwa? Jakub nie ma wątpliwości

Para po narodzinach pierwszego dziecka wynajęła mieszkanie jako swego rodzaju bazę wypadową, ale nie zrezygnowała zupełnie z podróży kamperem. Wiele internautów zastanawiało się, czy to dobre dla malucha i jak poradzą sobie rodzice. Na swoim instagramowym koncie aktor zdradził szczegóły wyjazdów z niemowlakiem.

A czymże różni się opieka nad małym człowiekiem w domu stacjonarnym od tej w drodze? Tosia wymaga tyle samo atencji na miejscu, co w kamperze. (...) Przemieszczamy się, korzystamy z fotelika samochodowego. Robimy jednak częste przerwy, dbając o jej zdrowie (kręgosłup) i potrzeby. Poza tym wydaje nam się, że dostęp do świeżego powietrza robi każdemu dobrze.

- pisze na Instagramie Jakub Tolak. 

 

palenie gałęzi na działce Palisz gałęzie na działce? Uważaj! Kara to co najmniej kilkaset zł

Zdania internautów są podzielone. Jeden napisał podanie do Sądu Rodzinnego

Oprócz wielu pozytywnych komentarzy i dopingu dla młodych rodziców nie brakuje sceptycznych głosów. Pod jednym z postów na Instagramie pewien obserwator napisał dość niepokojące dla Jakuba oświadczenie.

To nie są warunki dla dziecka. Zgłosiłem do Sądu Rodzinnego wniosek o wgląd w sytuację rodzinną. Pierwszą czynnością, będzie wysłanie na miejsce kuratora.

Aktor był niezrażony i szybko odpowiedział na jego komentarz.

Jeśli to żart, to całkiem udany, jeśli na serio, to współczujemy.

Jakub i Zosia twierdzą, że warunki w podróży mają naprawdę świetne, a ich córce niczego nie brakuje. A co wy sądzicie o mieszkaniu z małym dzieckiem w kamperze?

 

Modne paznokcie 2023: Wiosenny chrom to aktualizacja, którą musisz znać. Wzory, kształty i kolory sezonu Modne paznokcie 2023: Wiosenny chrom dla szalonych, ale eleganckich

Więcej o: