Wojownik Masajów założył kanał na YouTube. Jego filmiki ogląda tysiące internautów

Dla wielu osób może to być prawdziwą zagadką, jak żyją grupy etniczne w Afryce. W telewizji nie zawsze pokazuje się prawdziwy obraz. Z tego powodu pewien wojownik Masajów założył kanał na YouTube, a jego filmy oglądają tysiące zachwyconych internautów.

Prawie rok temu powstał niezwykły kanał w serwisie YouTube. Wojownik Masajów postanowił pokazać swoje codzienne życie. Filmiki oglądają tysiące osób. Internauci z zaciekawieniem śledzą kolejne wydarzenia z życia mężczyzny.

Zobacz wideo Blokował atom i bronił ekologii. Tęczowy wojownik Greenpeace'u

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Wojownik Masajów dzieli się w internecie swoim codziennym życiem. Internauci są zachwyceni

Kanaya Kolong Parkepu to 38-letni syn 95-letniego wodza, a zarazem pierwszy wojownik Masajów, który posiada konta w mediach społecznościowych. Niecały rok temu mężczyzna założył kanał na YouTube oraz profil na Instagramie o nazwie @maasaiboys. Kanaya Kolong Parkepu postanowił pokazywać swoje codzienne życie, ale także wykonywać różne wyzwania. Największą popularność jak na razie zdobył film o tytule "Afrykańskie plemię po raz pierwszy próbuje burgera". Wyświetlono go aż 747 000 razy. Co więcej, jak podaje serwis dailymail.co.uk influencer w wywiadzie dla "The Times" przyznał, że bardzo boi się o to, że kultura Masajów zostanie zapomniana. 

Moim marzeniem jest uczyć ludzi, jak żyją Masajowie. Wszyscy  komunikujemy się jako grupa. [...]. Pomagamy sobie nawzajem.

- powiedział Kanaya Kolong Parkepu w The Times. Trzeba przyznać, że dzięki jego działaniom w internecie, plemię nie tylko nie zostanie zapomniane, ale wiele osób miało szansę poznać tę niezwykłą kulturę i się nią zachwycić.

 

Internauci ciepło przyjęli nowego influencera.  "Lubię ich ducha, postawę i sposób życia'

Mężczyzna pod filmami oraz postami na Instagramie zbiera całe masy pochlebnych komentarzy. Internauci zachwycili się nowym afrykańskim influencerem. 

To jest rodzaj treści, który powinien wrócić. To jest to, co sprawiało, że YouTube był kiedyś świetny.

- pisze internauta pod filmem Kanaya Kolong Parkepu.

Lubię ich ducha, postawę i sposób życia.

- napisał inny komentujący. Trzeba przyznać, że według większości opinii kanał wojownika jest bardzo pozytywny i przyjazny. Filmy i posty o wiosce i zwyczajach plemienia chwytają za serce wielu internautów, którzy chętnie wracają na kanał afrykańskiego influencera. 

 
Więcej o: