Zaczęła siwieć w wieku 9 lat, teraz ma 25, a ludzie nazywają ją "babcią". Dziś pomaga innym na TikToku

Ta kobieta miała 9 lat, gdy znalazła pierwszego, białego włosa. W wieku 25 była już kompletnie siwa, a złośliwi ludzie nazywali ją "babcią". Teraz dzieli się swoimi poradami dotyczącymi włosów na TikToku i ma rzeszę oddanych fanów. Zoë Miolla zdradza wskazówki, jak dbać o siwe włosy.

Zoë Miolla, TikTokerka, która zaczęła siwieć w wieku dziewięciu lat, jest obecnie znana z udzielania włosowych porad swoim fanom. Między innymi na swoim kanale poleca produkty do pielęgnacji, dzieli się wskazówkami pielęgnacyjnymi i mówi, jak dba o włosy. Ostatnio opowiedziała o tym, jak zaczęła tracić kolor włosów w dzieciństwie.

Zobacz wideo Katarzyna Figura "będzie się starzeć z godnością"? "Ciężko jest uzyskać siwe włosy"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zaczęła siwieć we wczesnym dzieciństwie. Do 25 roku życia jej włosy nie miały już praktycznie koloru

Zoë, TikTokerka znana z porad pielęgnacyjnych, zdradziła ostatnio w jednym z filmików parę faktów na temat siwienia i utrzymywania włosów w dobrej kondycji. W krótkim filmiku odpowiedziała na pytanie niedowierzającego fana.

Posiwiałaś, mając dziewięć lat? Jestem kosmetologiem, a tego nie ma w podręcznikach! Przydałoby mi się trochę informacji!

Zoë odpowiedziała, zaznaczając, że takich pytań dostaje dużo.

Tak, posiwiałam w wieku dziewięciu lat. Pamiętam dzień, w którym znaleźliśmy moje pierwsze siwe włosy. Mój tata wyjął kosmyk i położył na czarnym stołku. Wszyscy po prostu spanikowaliśmy.

Dziewczyna jednak póki co nie podała dokładnych powodów, ale od razu przeszła do polecania produktów, przydatnych w pielęgnacji siwych kosmyków.

Jak zachować siwe włosy w dobrej kondycji? TikTokerka zdradza swoje sposoby

Dla większości z nas tracenie koloru włosów wiążę się również z ich wypadaniem oraz osłabieniem. Miolla wyjaśniła obserwatorom, że utrzymanie bujnych siwych włosów było nie lada wyzwaniem, ale podzieliła się równocześnie swoimi najlepszymi wskazówkami.

Miałam dużo czasu, aby dowiedzieć się, jakie produkty lubię, jeśli chodzi o szampon i odżywkę.

Z pewnością kobieta posiada duże doświadczenie w dbaniu o siwiejące włosy. Porady, których udzieliła fanom, okazały się dla wielu niezwykle przydatne. Przede wszystkim dziewczyna używa wyłącznie fioletowego szamponu. Dzięki temu jej włosy nie mają żółtych odcieni, a są zupełnie białe. Zdradziła także, że końcówki jej kosmyków wymagają dodatkowej uwagi, ponieważ bardzo często są suche. Niestety jest to domena siwych włosów i, jak stwierdziła:

Żadna ilość olejku, kremu ani niczego nie sprawi, że będą mniej suche. Po prostu trzeba sobie z tym poradzić.

Mimo tego wiele osób z zachwytem patrzy na jej fryzurę. Miolla przyznaje, że gdy była młodsza, niektórzy wyzywali ją od "babci", ale teraz kocha swoje włosy. Fani są tego samego zdania.

Siwe włosy wcale cię nie postarzają. Wyglądasz oszałamiająco.

Być może TikTokerka zdradzi niebawem więcej informacji na temat swoich włosów, warto więc śledzić jej poczynania.

Więcej o: