Wypr鏏owa豉m triki na koka z TikToka. Teraz mam nowy spos鏏, na szybkie zwi您anie w這s闚

W這sy spi皻e w koka to fryzura, kt鏎a pasuje do wielu stylizacji. Niestety zwi您anie moich w這s闚 tak, aby dobrze si prezentowa造 i wytrzyma造 w tej fryzurze d逝瞠j ni pi耩 minut czasem graniczy z cudem. Na szcz窷cie znalaz豉m na TikToku doskona貫 sposoby na to, aby m鎩 kok przetrwa ca造 dzie.

Często szukając prostych fryzur w internecie, trafiam na tutoriale, które w skomplikowany sposób pokazują jak związać w這sy w koka. Najgorzej, że mimo całej pracy włożonej w tworzenie fryzury włosy nie wyglądają tak jak na nagraniach. Ostatnio wypróbowałam więc dwa proste sposoby na koka z TikToka.

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wysoki kok z usztywnianą opaską. Ta fryzura wytrzyma na głowie cały dzień

Pierwszy trik polega na zawiązaniu włosów w wysoki kucyk, najlepiej na samym czubku głowy. Następnie włosy trzeba związać kolejny raz mniej więcej w połowie kucyka. Kolejnym krokiem było sięgnięcie po opaskę, która w środku ma drucik. Myślę, że zwykła materiałowa chustka również dałaby radę, choć mogłoby być ciężej kontrolować włosy. Kolejnym krokiem jest zawinięcie włosów od dołu na opaskę z drucikiem. Owijamy je od końców, aż do samej góry. Na sam koniec chustkę owijamy wokół gumki, którą zabezpieczaliśmy nasz wysoki kucyk i związujemy z tyłu. Gotowe, kok z kokardą z tyłu jest nie tylko prosty do zrobienia, ale wygląda też wyjątkowo efektownie. Dzięki metalowemu pręcikowi w środku chustki kok bez problemu wytrzymała na mojej głowie przez cały dzień.

Sposób na luźnego koka. Ten trik pokochają posiadaczki długich włosów 

Która z nas nie kocha niechlujnego koka? Choć wydaje się prosty, nie zawsze udaje się nam wykonać go w taki sposób, aby idealnie się prezentował. Trafiłam jednak na prosty sposób z TikToka, dzięki, któremu włosy wyglądają fantastycznie. Tak jak w poprzednim sposobie zawiązujemy włosy w wysoki kucyk. Jednak zanim przeciągniemy włosy do końca w ostatnim obwinięciu gumką, przeciągamy je do połowy, tak by stworzyły małego koczka, a część została wolno. Włosy, które nam zostały, związujemy w połowie. W przestrzeni pomiędzy jedną a drugą gumką rozdzielamy włosy i przekręcamy je o 180 stopni. Następne przekręcone, rozdzielone włosy zakładamy na koczka, tak by ten znajdował się w środku. Brzmi to o wiele bardziej skomplikowanie, niż jest w rzeczywistości. Zrobiłam tę fryzurę bardzo szybko, a na głowie trzymała się przez cały dzień.

Wi璚ej o: