Kot Gacek - największa atrakcja Szczecina ma nowe lokum. "Jak przystało na króla" - piszą internauci

Kot Gacek to bez wątpienia wizytówka Szczecina. Zachwycają się nim wszyscy, a niektórzy specjalnie przyjeżdżają do miasta, aby go zobaczyć. Nie jest rasowym kotem, jednak nie zabiera mu to nawet odrobiny uroku. Niedawno Gacek otrzymał w prezencie nowy apartament.

Kot Gacek to prawdziwa atrakcja i żywa legenda Szczecina. Turyści tłumnie przyjeżdżają zobaczyć, jak żyje zwierzak celebryta, a jeśli pozwoli to, oczywiście chcą go również pogłaskać. Niedawno mruczek otrzymał zaskakujący prezent. Od kilku dni może pochwalić się nowym apartamentem. 

Zobacz wideo Koci masaż na cztery łapy? Bardzo proszę!

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Kot Gacek Szczecin: O co chodzi? To urocza puszysta kuleczka, która krąży po ulicach miasta

Kim jest Gacek? To jeden za najważniejszych obywateli Szczecina. Kot przyciąga uwagę turystów, którzy chętnie przyjeżdżają do miasta, aby choćby popatrzeć na zwierzaka. Gacek stał się prawdziwym celebrytą. Wiele osób przyjeżdża tylko i wyłącznie po to, aby odwiedzić sławę w jego mieszkanku na ulicy Kaszubskiej. Co więcej, gwiazda jest też dość pokaźnych rozmiarów. Gacek jest tak "puszysty", że Szczecińskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami poprosiło oficjalnie o niedokarmianie zwierzaka. Niestety, ale choć kot bardzo lubi jedzenie, to jednak warto wstrzymać się z dostarczaniem mu smakołyków. Gacek już nie raz musiał zasięgnąć pomocy lekarza weterynarii z powodu zatrucia. Warto więc pamiętać, aby ograniczyć się jedynie do podziwiania i ewentualnego głaskania kociego celebryty. 

Szur we Wrocławiu Gryzonie opanowały polskie miasto. "Są roznosicielami wielu chorób"

Kot Gacek ze Szczecina dostał niedawno prezent! Od kilku dni przyjmuje gości w nowym apartamencie

Jak informuje strona Kot Gacek/Szczeciński celebryta na Facebooku, kilka dni temu Gacek otrzymał nowe lokum. Choć obawiano się, czy Gacek nie polubi nowego mieszkanka, to jednak nie trzeba było długo czekać, aby postanowił je zwiedzić. Początkowo ciężko było mu się przekonać do przeprowadzki, jednak coraz częściej i chętniej przebywa w nowym apartamencie. Internauci również ciepło przyjęli pomysł nowego lokum dla kota.

Jak przystało na króla. Jest rezydencja zimowa. Jest i rezydencja letnia

- pisze pani Paulina pod postem na Facebooku

Niech Ci się dobrze mieszka Gacuś

- czytamy na fanpage-u Gacka. My również życzymy spokojnych nocy w nowym apartamencie. 

Szukali swojego psa przez kilka dni. To, co zobaczyli przeszło ich najśmielsze oczekiwania Szukali swojego psa. Gdy stracili nadzieję, stało się coś niezwykłego

Więcej o: