"Pierścień Seulu" będzie największym diabelskim młynem na świecie. Ma mieć blisko 200 metrów wysokości

Wielkie konstrukcje powstają od lat na całym świecie, jednak tylko niektóre z nich potrafią zapierać dech w piersiach. Jedną z nich bez wątpienia będzie diabelski młyn, który za kilka lat pojawi się w Seulu. Kiedy dokładnie będziemy mogli skorzystać z tej niecodziennej atrakcji?

Z roku na rok pojawia się coraz więcej zachwycających mostów czy budynków. Rozwój technologii pozwala człowiekowi tworzyć niesamowite konstrukcje. Kolejna z nich już niebawem pojawi się Korei Południowej. 

Zobacz wideo "Nie polecę, nie warto", czyli jak oszczędzić na wakacjach. Bronek radzi w "Co tak drogo"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Największy na świecie diabelski młyn. "Pierścień Seulu" zachwyci swoją nowatorską konstrukcją 

Nowoczesne konstrukcje cieszą się zainteresowaniem, ponieważ potrafią nas zaskoczyć i wywołać zachwyt. Takie wrażenia z pewnością będziemy mogli odczuć już w 2027 roku w kraju, który planuje wybudować największy na świecie diabelski młyn. Jak możemy wyczytać na stronie www.koreaherald.com, konstrukcja ta ma stanąć w Seulu w Korei Południowej do końca 2027 roku. "Pierścień Seulu'' ma mieć 180 metrów wysokości i 36 wagoników, które pomieszczą po 25 osób. Dodatkowo konstrukcja młynu ma być bezszprychowa! Tego typu młyn znajduje się już m.in. Chinach, lecz mierzy 145 metrów wysokości. Inicjatywa jest bardzo nowoczesna, zaawansowana i z pewnością przyciągnie do Seulu wielu turystów. 

Diabelski młyn powstanie przy użyciu nowych technologii. Będzie można podziwiać z niego malowniczy Seul

Diabelski młyn, który ma powstawać w stolicy Korei Południowej stanie się z pewnością jedną z największych atrakcji miasta. Konstrukcja ma stanąć w dzielnicy Sangam-dong, która niegdyś była wysypiskiem śmieci. Jak możemy wyczytać na stronie cnn.com, rząd ma w planach stworzyć konstrukcję z pomocą ekologicznych technologii, takich jak m.in. energia słoneczna. Atrakcja ta ma być zlokalizowana w znanym mieszkańcom parku Haneul. Z konstrukcji dzięki swojemu położeniu odwiedzający będą mieli piękny widok na całą panoramę stolicy. Co ciekawe usadowienie konstrukcji w tym miejscu ma jeszcze związek z chęcią ponownego zjednoczenia obu Korei. Na otwarcie diabelskiego młynu musimy jeszcze trochę poczekaćNa razie pozostaje nam śledzić kolejne etapy powstawania tej wyjątkowej atrakcji

Więcej o: