"Pierścień Seulu" będzie największym diabelskim młynem na świecie. Ma mieć blisko 200 metrów wysokości

Wielkie konstrukcje powstają od lat na całym świecie, jednak tylko niektóre z nich potrafią zapierać dech w piersiach. Jedną z nich bez wątpienia będzie diabelski młyn, który za kilka lat pojawi się w Seulu. Kiedy dokładnie będziemy mogli skorzystać z tej niecodziennej atrakcji?

Z roku na rok pojawia się coraz więcej zachwycających mostów czy budynków. Rozwój technologii pozwala człowiekowi tworzyć niesamowite konstrukcje. Kolejna z nich już niebawem pojawi się Korei Południowej. 

Zobacz wideo "Nie polecę, nie warto", czyli jak oszczędzić na wakacjach. Bronek radzi w "Co tak drogo"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Największy na świecie diabelski młyn. "Pierścień Seulu" zachwyci swoją nowatorską konstrukcją 

Nowoczesne konstrukcje cieszą się zainteresowaniem, ponieważ potrafią nas zaskoczyć i wywołać zachwyt. Takie wrażenia z pewnością będziemy mogli odczuć już w 2027 roku w kraju, który planuje wybudować największy na świecie diabelski młyn. Jak możemy wyczytać na stronie www.koreaherald.com, konstrukcja ta ma stanąć w Seulu w Korei Południowej do końca 2027 roku. "Pierścień Seulu'' ma mieć 180 metrów wysokości i 36 wagoników, które pomieszczą po 25 osób. Dodatkowo konstrukcja młynu ma być bezszprychowa! Tego typu młyn znajduje się już m.in. Chinach, lecz mierzy 145 metrów wysokości. Inicjatywa jest bardzo nowoczesna, zaawansowana i z pewnością przyciągnie do Seulu wielu turystów. 

Jaki trawnik wybrać do ogrodu? - zdjęcie ilustracyjne Trawa do siania musi być odpowiednio dobrana. Poznaj rady ogrodników

Diabelski młyn powstanie przy użyciu nowych technologii. Będzie można podziwiać z niego malowniczy Seul

Diabelski młyn, który ma powstawać w stolicy Korei Południowej stanie się z pewnością jedną z największych atrakcji miasta. Konstrukcja ma stanąć w dzielnicy Sangam-dong, która niegdyś była wysypiskiem śmieci. Jak możemy wyczytać na stronie cnn.com, rząd ma w planach stworzyć konstrukcję z pomocą ekologicznych technologii, takich jak m.in. energia słoneczna. Atrakcja ta ma być zlokalizowana w znanym mieszkańcom parku Haneul. Z konstrukcji dzięki swojemu położeniu odwiedzający będą mieli piękny widok na całą panoramę stolicy. Co ciekawe usadowienie konstrukcji w tym miejscu ma jeszcze związek z chęcią ponownego zjednoczenia obu Korei. Na otwarcie diabelskiego młynu musimy jeszcze trochę poczekaćNa razie pozostaje nam śledzić kolejne etapy powstawania tej wyjątkowej atrakcji

Wiosna "Wiosna, ach to ty". Kiedy rozpocznie się nowa pora roku? [DATY]

Więcej o: