Rajskie wyspy poszukują pracowników. Połączysz je z wakacjami. To "najłatwiejsza praca na świecie"

Rajska wyspa na Karaibach może być twoim nowym miejscem pracy. Urząd do spraw turystyki Aruby wystawił ogłoszenie, w którym poszukuje dwóch osób chętnych do wykonywania "najłatwiejszej pracy na świecie". I to nie koniec dobrych wiadomości.

Oferta pracy w Arubie na Karaibach została szybko okrzyknięta "najłatwiejszą na świecie". Ogłoszenie brzmi tak przyjemnie, że to aż nieprawdopodobne. Zakres obowiązków jest niewielki, a pracę wykonujesz na jednej z najpiękniejszych plaż na ziemi. Ponadto nie jest wymagane żadne doświadczenie. Wystarczy zrobić jedną, kreatywną rzecz.

Zobacz wideo "Obserwujemy przesunięcie stref klimatycznych". W Polsce będzie ciepło jak we Włoszech?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wakacje na Karaibach możesz połączyć z pracą. I nie będziesz sam

Oferta pracy udostępniona przez urząd Aruby została ogłoszona "najłatwiejszą na świecie". Dlaczego? Jak wyjaśniają pracodawcy, jest to najbardziej słoneczna karaibska wyspa na ziemi, a obowiązków jest niewiele. Taki zawód to wręcz przyjemność. Twórcą akcji zależy na wypromowaniu miejsca, które cieszy się doskonałymi warunkami pogodowymi, a nie jest powszechnie znane wśród wycieczkowiczów. Do wykonywania pracy nie potrzeba żadnego doświadczenia, wystarczy, że potrafimy się odpowiednio zaprezentować.

Aruba ma niezmiennie czyste, słoneczne niebo, co czyni ją idealnym miejscem do odkrywania jej o każdej porze roku. W ramach kampanii „Najłatwiejsza praca na świecie" chcemy znaleźć idealnego prezentera pogody, który pomoże nam zaprezentować cudowne warunki na wyspie.

- podaje w wywiadzie dla Travel & Leisure dyrektorka generalna urzędu do spraw turystyki Aruby, Ronella Croes.

Jak wygląda zakres obowiązków pracownika? Nie ma nic prostszego. Wystarczy relacjonować idealną pogodę z wyspy w social mediach. Tylko tyle. Jakie są zatem zasady przyjęcia i co musimy zrobić, by się dostać?

Rodzina zaatakowana przez małpy Broni dziecko przed stadem agresywnych małp. "To było przerażające"

Dorywcza praca na Karaibach. Wystarczy wysłać zgłoszenie 

Zasady wykonywania pracy marzeń są proste. W zamian za prezentowanie pogody otrzymujemy 7-dniowy pobyt na Karaibach dla dwóch osób w nowo wybudowanym kurorcie Embassy Suites by Hilton Aruba Resort, znajdującym się zaledwie kilka minut drogi od przepięknej plaży Eagle Beach. Zgłoszenie polega na nagraniu 30-sekundowego wideo, w którym prezentujemy „30-sekundowy raport pogodowy z Aruby". Aplikacje możemy składać do końca marca 2023 roku za pośrednictwem formularza na stronie aruba.com/WorldsEasiestJob.

paznokcie Paznokcie na wiosnę: Różowy manicure w stylu "Barbie" wraca do łask. Jest słodki, szalony i trendy

Więcej o: