Wyszła na dwie godziny z domu. Tyle czasu wystarczyło, aby złodzieje zabrali jej największe skarby

Wystarczyło jedno wyjście z mamą do restauracji, aby złodzieje wkradli się do domu Becci i zabrali jej najcenniejsze skarby. Kiedy kobieta wróciła do domu nie mogła uwierzyć w to co się stało. "Nigdy w życiu nie miałem tak złamanego serca" - mówi Becca.

Czasem wystarczy moment, aby złodzieje wykradli to co dla nas najcenniejsze. Przekonała się o tym niedawno Brytyjka Becca Ewan. Zaledwie chwila jej nieobecności wystarczyła, żeby przestępcy odebrali jej największe skarby.

Zobacz wideo Dramatyczną akcję ratunkową 9-tygodniowego szczeniaka przeprowadzili ofiarni policjanci i strażacy

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Becca wyszła z mamą celebrować Dzień Matki. Kiedy wróciła, zorientowała się, że ją okradziono

Becca Evans to 24-latka, która doświadczyła bolesnej straty. Kiedy wyszła z mamą celebrować jej święto, po powrocie musiała zmierzyć się z prawdziwym koszmarem. Podczas jej nieobecności włamywacze wynieśli z jej domu ukochane szczeniaki. Peanut, Mia i Billy do tej pory nie zostali odnalezieni. Siedmiotygodniowe buldogi skrzyżowane z rasą rhodesian ridgeback nie były zaszczepione i nigdy nie wychodziły na dwór.

Nie mogę uwierzyć, że to się stało. Nigdy w życiu nie miałem tak złamanego serc

- powiedziała Becca w wywiadzie opublikowanym przez thesun.co.uk. Kobieta przyznała także, że czuję się bardzo bezradna i panikuje. Poszukiwania ciąż trwają. Pomaga policja i internauci.

Szczeniaków nie udało się jeszcze znaleźć. "Potrzebuję pomocy wszystkich" - apeluje kobieta

Niestety wciąż trwają poszukiwania szczeniaków. Becca jest zdruzgotana i jak opowiada, noce są dla niej koszmarem. 

Chcę tylko wiedzieć, że są bezpieczne i mają odpowiednią opiekę. Cała ta sprawa jest tak trudna do zniesienia

- opowiada Becca w wywiadzie. Co więcej, opowiada także, że matka szczeniąt nie znosi najlepiej rozłąki. Pieski były jeszcze zbyt małe, aby rozdzielać je z suczką. Becca mówi, że pupilka bardzo to przeżywa. To natomiast daje jej dodatkową motywację, aby szukać szczeniąt. Becca opublikowała ogłoszenia na mediach społecznościowych i poprosiła o pomoc policję. 

Naprawdę potrzebuję pomocy wszystkich, aby je znaleźć i bezpiecznie sprowadzić do domu

- apeluje Becca. Na stronie thesun.co.uk zostały opublikowane zdjęcia oraz dane kontaktowe dla osób, które ewentualnie widziały zwierzaki. Becca wciąż wierzy, że uda się je odzyskać.

Więcej o: