Wyszła na dwie godziny z domu. Tyle czasu wystarczyło, aby złodzieje zabrali jej największe skarby

Wystarczyło jedno wyjście z mamą do restauracji, aby złodzieje wkradli się do domu Becci i zabrali jej najcenniejsze skarby. Kiedy kobieta wróciła do domu nie mogła uwierzyć w to co się stało. "Nigdy w życiu nie miałem tak złamanego serca" - mówi Becca.

Czasem wystarczy moment, aby złodzieje wykradli to co dla nas najcenniejsze. Przekonała się o tym niedawno Brytyjka Becca Ewan. Zaledwie chwila jej nieobecności wystarczyła, żeby przestępcy odebrali jej największe skarby.

Zobacz wideo Dramatyczną akcję ratunkową 9-tygodniowego szczeniaka przeprowadzili ofiarni policjanci i strażacy

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Becca wyszła z mamą celebrować Dzień Matki. Kiedy wróciła, zorientowała się, że ją okradziono

Becca Evans to 24-latka, która doświadczyła bolesnej straty. Kiedy wyszła z mamą celebrować jej święto, po powrocie musiała zmierzyć się z prawdziwym koszmarem. Podczas jej nieobecności włamywacze wynieśli z jej domu ukochane szczeniaki. Peanut, Mia i Billy do tej pory nie zostali odnalezieni. Siedmiotygodniowe buldogi skrzyżowane z rasą rhodesian ridgeback nie były zaszczepione i nigdy nie wychodziły na dwór.

Nie mogę uwierzyć, że to się stało. Nigdy w życiu nie miałem tak złamanego serc

- powiedziała Becca w wywiadzie opublikowanym przez thesun.co.uk. Kobieta przyznała także, że czuję się bardzo bezradna i panikuje. Poszukiwania ciąż trwają. Pomaga policja i internauci.

Zmarł 'człowiek-kozioł'. Czy naprawdę był najstarszym człowiekiem? Rodzina twierdzi, że miał 140 lat Zmarł "człowiek-kozioł". Rodzina twierdzi, że mężczyzna miał 140 lat

Szczeniaków nie udało się jeszcze znaleźć. "Potrzebuję pomocy wszystkich" - apeluje kobieta

Niestety wciąż trwają poszukiwania szczeniaków. Becca jest zdruzgotana i jak opowiada, noce są dla niej koszmarem. 

Chcę tylko wiedzieć, że są bezpieczne i mają odpowiednią opiekę. Cała ta sprawa jest tak trudna do zniesienia

- opowiada Becca w wywiadzie. Co więcej, opowiada także, że matka szczeniąt nie znosi najlepiej rozłąki. Pieski były jeszcze zbyt małe, aby rozdzielać je z suczką. Becca mówi, że pupilka bardzo to przeżywa. To natomiast daje jej dodatkową motywację, aby szukać szczeniąt. Becca opublikowała ogłoszenia na mediach społecznościowych i poprosiła o pomoc policję. 

Naprawdę potrzebuję pomocy wszystkich, aby je znaleźć i bezpiecznie sprowadzić do domu

- apeluje Becca. Na stronie thesun.co.uk zostały opublikowane zdjęcia oraz dane kontaktowe dla osób, które ewentualnie widziały zwierzaki. Becca wciąż wierzy, że uda się je odzyskać.

Zdjęcie podglądowe, samolot linii LOT Dramat pasażerów samolotu lecącego do Polski. "Płakali ze stresu"

Więcej o: