Heidi Klum z przezroczystą torebką. Co miała w środku? Tego nikt się nie spodziewał!

Heid Klum pojawiła się niedawno na gali nagród Fashion Trust 2023 i zaskoczyła wszystkich swoją kreacją. Największym zdziwieniem jednak była torebka, a szczególnie to, co się w niej znajdowało. Gwiazda wybrała nietypowy gadżet z jeszcze bardziej oryginalną zawartością.

Heidi Klum to modelka pochodzenia niemieckiego, która aktualnie mieszka w Los Angeles. Kobieta słynie z niekonwencjonalnego podejścia do mody, w ten sposób wyraża siebie oraz co najważniejsze czuje się tak komfortowo. Jej oryginalna kreacja na gali Fashion Trust 2023 przykuła uwagę wielu osób. Największą sensacją okazała się być torebka, a szczególnie to, co w niej było...

Zobacz wideo Gala The Best of Moto 2022. Które samochody zostały nagrodzone?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Heidi Klum: światowa modelka zawsze zaskakuje swoim stylem

To, że Heidi Klum zaskakuje na każdej gali kreacją, nie jest żadną nowością. Modelka stawia na ciekawe i awangardowe projekty, które robią furorę. Na ściankach do zdjęć fotografowie skupiają się na wielu osobach, do momentu, aż podejdzie Heidi. To właśnie ona zbiera cały poklask i jest oczkiem w głowie fotoreporterów. Klum urodziła się 1 czerwca 1973 roku w Niemczech, a swoją karierę rozpoczęła w wieku 18 lat, po wygraniu konkursu organizowanego przez magazyn Petra. Jej życiorys jest bardzo bogaty, w 1999 roku stała się jednym z aniołków Victoria's Secret, a marzy o tym niejedna modelka na świecie. Kobieta ma za sobą wiele prestiżowych sesji zdjęciowych dla znanych na całym świecie magazynów, takich jak np. Vogue czy Elle. 

 

Heidi Klum na gali wyglądała jak majestatyczny posąg. Wszystko przez jej kreację

21 marca odbyła się gala Fashion Trust 2023 w Los Angeles. Światowe gwiazdy przyodziane w piękne kreacje można było podziwiać na czerwonym dywanie. Największą uwagę spośród wszystkich bez wątpienia przykuła kreacja Heidi Klum. Kobieta postawiła po raz kolejny na coś, czego nikt by się nie spodziewał. Jak możemy przeczytać na stronie buzzfeed.com, Heidi miała na sobie suknię od Kate Barton, która sprawiała wrażenie, jakby na skórze modelki spływał płynny metal. Największym zaskoczeniem jednak była torebka Klum w kształcie miseczki ze złotą rybką w środku. Cała stylizacja Heidi wyglądała oszałamiająco i oryginalnie. 

 
Więcej o: