To dostała na śniadanie w szpitalu. "Wykończą kobietę..." - piszą zażenowani internauci

Śniadania w polskich szpitalach są już owiane legendą. Zarówno smak, jak i wielkość porcji od lat wzbudzają dyskusje wśród internautów. Niedawno pewien pacjent opublikował, co otrzymała na talerzu jego koleżanka z sali. "Kciuka kucharzowi urwało" - czytamy na Twitterze.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Wiele osób twierdzi, że w polskich szpitalach nie są one jednak zbyt obfite i smaczne. W sieci od lat pojawiają się zdjęcia z niemalże pustymi talerzami. Nie inaczej było ostatnio.

Zobacz wideo Masz planowany pobyt w szpitalu? Nie zapomnij spakować tych rzeczy!

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Takie śniadanie otrzymała jego koleżanka z sali. "Kciuka kucharzowi urwało" - pisze zniesmaczony pacjent

Śniadania w polskich szpitalach rzadko wzbudzają zachwyt. Dość często natomiast wywołują obrzydzenie i sporo kontrowersji. Każdy opublikowany przez pacjenta talerz, jest szeroko komentowany przez internautów. To samo wydarzyło się kiedy użytkownik @Rafik__23 opublikował na Twitterze talerz, na którym znajdowało się śniadanie jego koleżanki. Można było na nim znaleźć zaledwie dwie kromki chleba, niewielki liść sałaty i kawałek parówki lub serdelka. 

Dzisiejsze śniadanie w Polskim szpitalu. Padłem ze śmiechu jak to zobaczyłem. Kciuka kucharzowi urwało. A ta sałatka. Ps. Ale koleżanki szkoda...

- napisał pan Rafał na swoim Twitterze. Zdjęcie wzbudziło sporo emocji, które poskutkowały lawiną komentarzy i wpisów.

Lawina komentarzy pod zdjęciem szpitalnego śniadania. Internauci wyrazili swoje niezadowolenie

Jak możemy przeczytać w komentarzach i wpisach na Twitterze, internauci byli oburzeni i współczuli pacjentce, która otrzymała "danie". 

Wykończą kobietę...

- napisała internautka w odpowiedzi. Wiele osób postanowiła także podzielić się z panem Rafałem swoimi oddziałowymi śniadaniami. Niestety nie była to kontrargumentacja, a raczej dzielenie się podobnymi bolączkami. 

Można powiedzieć, że ja miałem wersję "na wypasie"

- napisał jeden z komentujących wpis pana Rafała. Choć pacjenci podchodzą do problemu z dystansem, to jednak wiele osób ma za złe szpitalom, że tak słabo dbają o dietę pacjentów. 

Więcej o: