Ten pies rozbawił ponad 250 tysięcy osób. Film, na którym prosi o jedzenie, podbija internet

Temu psu nie odmówisz. Film, na którym prosi o jedzenie podbija TikToka i rozbawia do łez. Mały Bodie wie, jak osiągnąć to, czego chce. Zanim ulegniesz jego urokowi sprawdź, jak karmić psy tej rasy, by nie zrobić im krzywdy.

Filmy z uroczymi psiakami są uwielbiane przez niemal wszystkich użytkowników TikToka. Codziennie na tej platformie można znaleźć setki zabawnych nagrań, które poruszą każdego. Ostatnio zainteresowanie wzbudził pies Bodie, młody golden retriever. Jego właściciele regularnie publikują filmy, na których pokazują jak zwierzak dorasta. Szczególnie jedno nagranie stało się tak popularne, że obejrzało je już ponad 276 tys. osób.

Zobacz wideo Jak pozbyć się sierści pupila z kanapy? Wypróbuj jeden z paru sposobów

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Głodny golden retriever rozbawił użytkowników TikToka. "Uwielbiam to"

Psy rasy golden retriever są nie tylko urocze, ale też potrafią rozbawić do łez. Te przyjazne zwierzaki są znane ze swojego apetytu i wciąż domagają się jedzenia. Bodie, tak jak na przedstawiciela tej rasy przystało, chciał pokazać swoim opiekunom, że jest bardzo głodny, ale zrobił to w nietypowy sposób. Szczekał tak głośno, że aż się zmęczył, a jego uszy opadły, wywinięte na drugą stronę.

Piesek wyglądał na wyczerpanego swoimi staraniami zwrócenia na siebie uwagi, czym rozbawił użytkowników TikToka. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Uwielbiam to
Mówi z pasją
Jakie słodkie

Jak karmić psy rasy golden retriever? Uważaj, by ich nie przekarmić

Golden retrievery potrafią bardzo uroczo i przekonująco prosić o jedzenie. Choć zwykle te psy nie czują się najedzone, nie powinniśmy dawać im więcej jedzenia niż to potrzebne. Posiłki muszą być podawane regularnie, bez dodatkowych smakołyków w międzyczasie. Wyjątek stanowią nagrody w trakcie nauki sztuczek, jednak one także powinny być wliczone do głównych porcji. Po posiłku najlepiej zagwarantować psu chwilę odpoczynku, aby zapobiec skrętowi żołądka, który dla zwierząt jest śmiertelny. Co ważne, golden retrievery są bardzo aktywne, dlatego potrzebują długich i intensywnych spacerów. To świetna okazja do nauczenia psa nowych sztuczek i socjalizowania go z innymi zwierzętami. Ta rasa jest znana z tego, że szybko uczy się życia wśród ludzi i hałas mu niestraszny.

Więcej o: