Ten wazon robi furorę na TikToku. Co w nim wyjątkowego? Z pozoru wygląda całkowicie zwyczajnie

Kwiaty w wazonie to idealny dodatek do każdego wnętrza. Jeśli dopasujemy do nich oryginalny wazon, możemy nadać pomieszczeniu zupełnie nowy charakter. Od niedawna na TikToku popularność zdobył jeden konkretny wazon. Co w nim nadzwyczajnego?

Świeżo cięte kwiaty najlepiej trzymać oczywiście w wazonie. Chcąc przyozdobić swoje mieszkanie roślinami, warto zakupić sobie taki, który będzie również służył za ozdobę. W ostatnim czasie, na popularnej platformie TikTok, uwagę internautów skradł wazon w oryginalnym kształcie, który wygląda elegancko oraz nie zajmuje wiele miejsca.

Zobacz wideo Modne pomysły na prezenty z kwiatów. Nie tylko flower box

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jaki wazon na kwiaty wybrać? Zwróć na to uwagę

Wybór wazonu wcale nie jest taki łatwy. Decydując się na wazon na kwiaty do domu, należy zwrócić uwagę na jego wielkość w zależności od tego, jakie bukiety lubisz. Kształt wazonu jest również bardzo istotny, ponieważ jeśli wazon będzie za wąski, niektóre łodygi kwiatów, mogą się do niego nie zmieścić. Kolejnym aspektem, na który warto spojrzeć, jest materiał i kolor, jednak są to już jedynie cechy wizualne. Przed zakupem wybierz odpowiednie miejsce w domu, w którym wazon miałby stać. Upewnij się co do wielkości oraz sprawdź, czy miejsce to jest bezpieczne — np. czy nie znajdują się nieopodal kable.

Wazon z TikToka robi furorę. Możesz położyć go na regale z książkami

Jakiś czas temu na TikToku pojawił się filmik z wazonem w kształcie książki. Mnóstwo użytkowników również chciało taki mieć i zaczęło zamawiać go z popularnej platformy wysyłkowej. Aktualnie można znaleźć tam mnóstwo komentarzy, w których użytkownicy chwalą się swoją zdobyczą. Wazon jest wąski i przezroczysty, dzięki czemu zmieści się w małych miejscach oraz pokaże całe kwiaty. Na wazonie są różnego rodzaju napisy, które dodają mu oryginalności. Jeśli masz w mieszkaniu regał z książkami, wazon będzie tam świetnie wyglądał i dopasuje się do reszty przedmiotów.

Więcej o: