Projektant Valentino ujawniła, ile czasu wymagało stworzenie różanej sukienki Zendayi. "To niemożliwe!"

Zendaya Coleman na czerwonym dywanie podczas 29. gali Screen Actors Guild Awards w kreacji Valentino zachwyciła wszystkich. Ten krój, ta lekkość i te róże! Projektant zdradził kulisy tworzenia spektakularnej sukni oraz opowiedział ile czasu i wysiłku wymagał proces. To coś niesamowitego.

Zendaya Coleman – amerykańska aktorka i piosenkarka - zachwyciła swoim wyglądem i niesamowitą różaną suknią podczas ostatniej gali Screen Actors Guild Awards. Włoski projektant Valentino Pier Paolo Piccioli zdradził, ile czasu wymagało stworzenie całej kreacji.

Zobacz wideo Zendaya zaliczyła spektakularny upadek. Sama się z siebie śmieje

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zendaya zachwyca w kreacji Valentino. Te róże wymagały sporo pracy

Zendaya wystąpiła w sukni, pokrytej aż 190 materiałowymi różami podczas 29. gali Screen Actors Guild Awards. Jej kreacja została zaprojektowana przez znanego Włocha, Piera Paolo Piccioli, który zasłynął "uratowaniem" domu mody Valentino. Bladoróżowa, dopasowana suknia idealnie leżała na aktorce, prezentując się iście elegancko i hollywoodzko. Zendaya zadbała również o odpowiedni, delikatny makijaż oraz gładko zaczesane loki, dodające całej stylizacji charakteru. Nie zabrakło również zachwycających dodatków: luksusowej kolii oraz diamentowej bransolety. Pod zdjęciem na Instagramie aktorki fani nie mogą wyjść z zachwytu.

Niesamowita suknia! Prosto jak z bajki...
Ta suknia jest bardzo romantyczna! Pięknie na Tobie wygląda!
Jak dzwoneczek

- piszą internauci pod postem Zendayi.

 

190 róż i ponad 1230 godzin szycia. Tyle czasu zajęło stworzenie sukni Zendayi

Pier Paolo Piccioli, dyrektor kreatywny domu mody Valentino dodał na swoim Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Zendayę Coleman w jego najnowszym dziele. Projektant napisał nad postem, ile czasu zajęło stworzenie projektu różanej sukni na czerwony dywan.

To niemożliwe! 1230 godzin pracy, 190 ręcznie haftowanych róż, 5 godzin szycia każdej z nich, 42 osoby zaangażowane w tworzenie, 1 spotkanie w Rzymie z Z i Law oraz ostatni, oszałamiający czerwony dywan. Dziękuję Z i Law oraz wszystkim osobom zaangażowanym w to marzenie.

- napisał na Instagrami Pier Paolo Piccioli, dołączając podziękowania dla Zendayi oraz Law Roacha, amerykańskiego stylisty.

Jak widać, stworzenie kreacji wymagało zaangażowania ogromnej ilości osób i dużo poświęconego czasu, ale było warto. Suknia prezentowała się oszałamiająco.

 
Więcej o: