Taka miłość się nie zdarza. To niesamowite, jak ten pupil wita swojego pana. Wideo stało się hitem

Powrót do domu po ciężkim dniu, zawsze jest przyjemny. Szczególnie gdy w drzwiach wita nas stęskniony pupil. Bardzo dobrze wie o tym grecki fotograf Stratos Tinellis. Mężczyzna podzielił się z internautami filmikiem, na którym widać, jak jego kotka czeka na niego przy drzwiach każdego dnia.

Stratos Tinellis jest prawdziwym szczęściarzem. Nie ważne jak minął mu dzień, wie, że jego kocia przyjaciółka zawsze jest gotowy poprawić mu humor. I to też robi za każdym razem, kiedy Stratos wchodzi przez drzwi wejściowe.

Zobacz wideo "Król tygrysów" - film dokumentalny o hodowlach wielkich kotów [ZWIASTUN]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kocie przywitanie, które rozgrzewa serca. O tym marzy każdy właściciel pupila

Większość właścicieli kotów marzy o powitaniu, jakie każdego dnia otrzymuje ten grecki fotograf. Piękna ruda kotka jest całkowicie zapatrzona w swojego opiekuna, a jej sposób okazywania uczucia jest prawdziwym miodem na serce. Za każdym razem kiedy Stratos wraca do domu, jego kotka biegnie do niego, wdrapuje mu się na nogę, po czym wspina się po boku jego ciała, by dojść do twarzy i trącić nosem w celu dania mu kilku kocich pocałunków. Stratos postanowił więc ustawić kamerę, aby móc uchwycić jedno z tych przeuroczych powitań. Filmik opublikował na TikToku. Obejrzało go już ponad 16,5 miliona osób. I nic w tym dziwnego. Każdy po ciężkim dniu chciałby być przywitany przez kogoś, kto nie widzi poza nim świata. 

Co mówią internauci na temat uroczej kotki? "Ten mały kotek żyje dla ciebie"

Internauci są zachwyceni przywitaniem, jakie codziennie otrzymuje Stravos. Filmik ma już 1,7 miliona polubień i prawie 10 tysięcy komentarzy. Co mówią komentujący?

Taaak słodko! To jest całkowite zaufanie i miłość!

- napisała jedna z komentujących post osób.

Ten mały kotek żyje dla ciebie

- zachwyca się kolejna.

Koty słyną z dystansu i niezależności, wiele osób twierdzi, że nie można związać się z kotem w taki sam sposób, jak z psem. Kristyn Vitale, doktorantka badająca zachowanie kotów, nie zgadza się z tym. Twierdzi, że my, ludzie, nie jesteśmy tak dobrzy w odbieraniu niewerbalnych sygnałów kota.

Ludziom trudniej jest odczytać mowę ciała kotów niż psów. Na przykład koty mają mniej mięśni twarzy, co oznacza, że mają mniej wyrazów twarzy.

 Ale badania są jasne; kocięta, które spędzają dużo czasu z ludźmi podczas pierwszych sześciu do ośmiu tygodni, znacznie częściej będą chciały spędzać czas z nami, gdy dorosną.

Więcej o: