Labrador oddalił się od domu. Kiedy wrócił w towarzystwie nowych przyjaciół, właściciel mocno się zdziwił

Historia labradora o imieniu Bo jakiś czas temu rozbawiła tysiące osób. Pies oddalił się na jakiś czas od domu, a gdy wrócił, właściciel mocno się zdziwił, ponieważ labrador nie był sam. Po drodze poznał nowych przyjaciół.

Labradory to psy, które charakteryzują się przyjacielską, pogodną i inteligentną osobowości. Dla tych psów nie ma podziałów w przyrodzie, każdy mógłby być ich przyjacielem. Labradory to często psy, które wybierane są jako kolejni członkowie rodzin, ponieważ dobrze dogadują się również z najmłodszymi. Fakt, że labradory są przyjazne i w każdym widzą dobro oraz kompana do zabawy, potwierdza piesek Bo, który znalazł sobie nowego i nietypowego przyjaciela.

Zobacz wideo Pełna kontrastów Kolumbia. Głośno, kolorowo, a obok szaro i biednie [VLOG]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Labrador znalazł sobie nowego przyjaciela. Ten pies kocha nowe przygody

Kyle i Laura Krier byli właścicielami labradora o imieniu Bo, który niestety jakiś czas temu zmarł. Bo miał swoje 5 minut sławy, a dlaczego? Pewnego dnia właściciele jak codziennie wypuścili pupila na zewnątrz, aby ten wyszalał się na świeżym powietrzu. Bo uwielbiał przygody, spacery i miał w sobie mnóstwo energii. Tamtejsze wypuszczenie psiaka na zewnątrz nie było zwyczajne, ponieważ labrador przez długi czas nie wracał do domu. Małżeństwo wyszło z domu, aby poszukać pieska, niestety nie było to tak łatwe. 

Szukaliśmy go wszędzie i nie mogliśmy znaleźć. Postanowiliśmy wrócić do domu i czekać na jego powrót. Wyszliśmy rano, żeby go poszukać, ale nie było po nim śladu.

-mówi Laura Krier w wywiadzie dla dailymail.uk 

Powrót do domu: labrador przyprowadza nowych przyjaciół

Cała historia miała szczęśliwe zakończenie, ponieważ Laura otrzymała na drugi dzień telefon, że pewien labrador był widziany przy drodze w dziwnym towarzystwie. Jak możemy wyczytać na stronie dailymail.co.uk, Bo stał około 6 mil od domu z innym psem oraz z kozą. Mąż kobiety wyszedł z pracy, aby pojechać po psiaka, który znajdował się na jednym z pól. Informacje, które otrzymała Laura, były prawdą, ponieważ Kylie wracał do domu z własnym psem, drugim labradorem oraz z kozą. Jak się okazało później, koza należała do sąsiadów małżeństwa.

 
Więcej o: