Mężczyźni są zbyt przerażeni, żeby się z nią spotykać. "Może boją się zwierząt? Nie jestem pewna"

Większość osób, wprost uwielbia zwierzęta. Jedni wolą psy, drudzy koty. Savannah natomiast jest zakochana we wszystkich niebezpiecznych stworzeniach. Jednak zanim została ambasadorką rezerwatu dzikich zwierząt, nie pomyślała, że może mieć to wpływ na jej życie uczuciowe.

Savannah Boan, uważa, że jej praca odstrasza od niej mężczyzn, dlatego nie chcą się z nią umawiać. Ale jej to nie przeszkadza, ponieważ jak sama mówi, woli gady. Boan mówi, że jej życie miłosne składa się z masy krokodyli.

Zobacz wideo Dlaczego krokodyle płaczą? Skąd się biorą krokodyle łzy?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Praca, która odstrasza mężczyzn. Niebezpieczne zwierzęta Savannah

Savannah Boan pracuje z niebezpiecznymi gadami. Ujawniła, że chociaż uwielbia swoją pracę, która polega m.in. na karmieniu krokodyli i innych niebezpiecznych stworzenia, jej minusem jest to, że cierpi na tym jej życie uczuciowe. W rozmowie z "New York Post" przekazała:

Moja praca wpływa na moje życie randkowe w taki sposób, że większość ludzi boi się spotykać z tak silną kobietą, która na co dzień pracuje z prehistorycznymi bestiami. Może się mnie boją? Może boją się zwierząt, z którymi pracuję? Może myślą, że zwariowałam? Nie jestem pewna

Boan uważa, że jej partner powinien być "superbohaterem" i jest pewna, że ktoś jest jej pisany. Ale na tę chwilę jest całkowicie zadowolona z kochania wyłącznie swoich śmiercionośnych zwierząt. Twierdzi, że jej życie uczuciowe może nie jest doskonałe, ale bardziej zależy jej na aligatorach i krokodylach.

Jak wygląda praca Savannah w rezerwacie? Najniebezpieczniejsze zwierzęta są jej niestraszne

Od kiedy Savannah rozpoczęła pracę w rezerwacie i stała się jego ambasadorką, zaczęła jeszcze bardziej doceniać niebezpieczne gady. Uważa, że mają proste do zrozumienia motywy, a ludzi są o wiele trudniejsi do rozszyfrowania. Jako ambasadorka, kobieta ma do czynienia z najbardziej śmiercionośnymi zwierzętami. Jak sama wspomina do pracy, zazwyczaj przychodzi wczesnymi rankami. Następnie kieruje się do zagród i sprawdza wszystkie zwierzęta, które są pod jej opieką. Każde z nich musi zostać nakarmione, poza tym Savannah zakłada miejsca lęgowe i czuwa nad gadami. Zanim zaczęła współpracować z parkiem rozrywki Gatorland, pracowała z pytonami, jaszczurkami i innymi zarówno niejadowitymi, jak i jadowitymi gadami w ZOO w południowej Kalifornii

 
Więcej o: