Sharon Stone wyjawiła, ile zarobiła na "Nagim instynkcie''. Wynagrodzenie Douglasa było o wiele wyższe

Kilka dni temu w Nowym Jorku odbyła się 43. gala New York Women in Film & Television Muse Awards, na której Sharon Stone została wyróżniona. Słowa wypowiedziane przez aktorkę na gali, odbiły się szerokich echem. Gwiazd zabrała głos w sprawie wynagrodzenia za rolę w "Nagim instynkcie".

Sharon Stone to utytułowana i popularna aktorka, która na ostatniej gali New York Women in Film & Television Muse Awards zaskoczyła wszystkich piękną czarną kreacją. Stone zachwycała ubiorem, ale to nie wszystko. Aktora zwróciła na siebie uwagę wszystkich swoją odważną wypowiedzią.

Zobacz wideo Czy remaki dorównają oryginałom? "Narodziny Gwiazdy", "Ocean’s Eleven". Przeglądamy najlepsze z nich! [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sharon Stone wyznała szokującą prawdę. Czy to początek skandalu?

Sharon Stone to amerykańska aktorka, modelka i producentka filmowa, która urodziła się 10 marca 1958 roku. Sławę rozpoczęła od występów w reklamach, a swój debiut filmowy miała jako statystka w filmie Woody’ego Allena. Wiele osób kojarzy Sharon Stone głównie z roli Catherine Tramell w filmie "Nagi instynkt'". To właśnie ta rola przyniosła kobiecie największą sławę. W filmie obok aktorki wystąpił Michael Douglas, który jak się okazuje, został potraktowany nieco lepiej pod względem finansowym przez produkcję niż Stone.

Sharon Stone zdradziła, ile zarobiła na "Nagim instynkcie''. O kilka milionów mniej niż jej ekranowy partner 

Na gali, która odbyła się kilka dni temu, Sharon Stone zdradziła, ile zarobiła za rolę w "Nagim instynkcie''. Jej wypowiedź była bardzo odważna. 

Ludzie myśleli, że zwariowałam, ale prawda jest taka, że moje wynagrodzenie nie było wcale kosmiczne. Zarobiłam 500 tys. dolarów, a Michael 14 mln dolarów. Zatrzymanie ciuchów było uczciwe

- czytamy na stronie o2.pl 

Sharon Stone nie boi się poruszać tematów dotyczących wynagrodzeń czy pracy i otwarcie mówi, że niegdyś gdy przychodziła na plan, byli tam sami mężczyźni, a ich wypłaty zazwyczaj były wyższe od jej wynagrodzenia. Jak możemy wyczytać na stat.gov.pl, współcześnie kobiety nadal zarabiają o 16% mniej niż mężczyźni w wielu krajach UE, a w Polsce odsetek ten wynosi 7,2%.

Więcej o: