Zaręczyła się ze swoją nauczycielką. Poznały się, na zajęciach w siódmej klasie. Teraz planują ślub

Monica Ketchum była ulubienicą swojej nauczycielki. Wiele lat po zakończeniu szkoły, postanowiła odnaleźć ją i sprawdzić, jak żyje się byłej mentorce. Od tego momentu, kobiety zaczęły spotykać się regularnie. - Ludzie zawsze pytają, czy jest moją matką - mówi Monica. Ich związek aktualnie rozkwita.

Choć brzmi to jak fabuła filmu lub książki, to jednak wydarzyło się to naprawdę. Uczennica zaręczyła się ze swoją nauczycielką. 

Zobacz wideo Karolina Pisarek nie bywa zazdrosna. "Jeśli jest druga kobieta, ja się odsuwam"

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Po 16 latach postanowiła odezwać się do byłej nauczycielki. Tak zaczęła się wielka miłość

Monica Ketchum była w bardzo złym momencie swojego życia. To pchnęło ją do napisania do swojej byłej nauczycielki. Choć minęło 16 lat od kiedy kobiety widziały się ostatni raz, to była mentorka, doskonale pamiętała, swoją niegdyś ulubioną uczennicę. Co prawda wiadomość bardzo ją zaskoczyła, jednak z biegiem czasu kobiety stały się dobrymi przyjaciółkami.

Michelle była moją ulubioną nauczycielką w siódmej klasie

- mówi Monica Ketchum w wywiadzie dla portalu nypost.com. Obydwie kobiety wspominają, że mogły prowadzić rozmowy na wszelkie tematy przez długie godziny. Tak dotarły aż do maja 2022 roku. To właśnie wtedy obydwie kobiety zgodnie stwierdziły, że przyjaźń przerodziła się w miłość.

Zawsze pociągały mnie starsze osoby, więc różnica nie była dla mnie problemem, ale Michelle na początku się tym martwiła

- wspomina Monica w wywiadzie dla nypost.com. Mimo wątpliwości Michelle Foster (nauczycielka), złożyła pozew o rozwód ze swoją ówczesną partnerką, aby być już tylko z Monicą. Jeszcze w tym samym roku, kobiety się zaręczyły.

Do zaręczyn doszło jesienią 2022 roku. Kto się oświadczył?

Związek obydwu kobiet rozwijał się dynamicznie. We wrześniu 2022 roku kobiety się zaręczyły. Kto się oświadczył? Pierwsza była Monica. Michelle z entuzjazmem zgodziła się na propozycje. Co więcej, w zamian zadała to samo pytanie zaledwie miesiąc później. Pomimo wielu wątpliwości i lęków, kobiety już niedługo powiedzą sobie "tak" na ślubnym kobiercu. 

Ludzie zawsze pytają, czy jest moją matką - nawet niedawno zaprojektowałam koszulkę z napisem: Nie, to nie jest moja mama. 

- wyznała Monica. Aktualnie kobiety mieszkają wspólnie ze swoimi dziećmi z poprzednich związków i przestały już przejmować się hejtem. Szczęśliwa para, planuje swój ślub w czerwcu 2023 roku.

Więcej o: