Zdjęcia Lady Gagi z planu "Joker: Folie a Deux". Kultowe schody znów pojawią się w filmie

Choć na premierę drugiej część filmu o Jokerze musimy czekać jeszcze ponad rok, to fani już teraz starają się dowiedzieć jak najwięcej na temat tego, co dzieje się na planie. W mediach społecznościowych pojawiły się właśnie najnowsze zdjęcia Lady Gagi, która w filmie wcieli się w Harley Quinn.

Najnowsze zdjęcia z planu filmowego "Joker: Folie à Deux" przedstawiają Lady Gagę i Joaquina Phoenixa, którzy tańczą na schodach znajdujących się na nowojorskim Bronxie. Schody stały się sławne po pierwszym filmie "Joker". Jedna z najbardziej pamiętnych scen z filmu z 2019 przedstawia Phoenixa tańczącego utworu do "Rock and Roll Part 2" Gary'ego Glittera właśnie na tych schodach. 

Zobacz wideo Oscarowi faworyci? Odpowiada Zwierz popkulturalny

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Najnowsze doniesienia z planu nowego "Jokera". Fanowi udało się nagrać kawałek sceny na schodach

Lady Gaga została zauważona podczas śpiewania i tańczenia na ikonicznych schodach, które pojawiły się w pierwszej części filmu o Jokerze. Artystkę sfotografowano na kultowych schodach razem z Phoenixem i reżyserem filmu "Joker: Folie à Deux", Toddem Phillpsem. Wygląda na to, że druga część filmu nadaje scenie na schodach bardzo ważne znaczenie, ponieważ Joker towarzyszy Harley Quinn w tym samym miejscu. Oboje mają na sobie makijaż klauna, tańczą, palą i się śmieją. To jaka muzyka będzie towarzyszyć tej scenie, nie zostało jeszcze ujawnione. Zdarzenie zostało zauważone przez podglądającego fana, który jak donosi "New York Post" pomimo ekipy filmowej, która bardzo starała się wszystko ukryć, dostrzegł piosenkarkę na planie. W jego poście na Twitterze zawierającym filmik możemy przeczytać też opis:

ONA ŚPIEWA I TAŃCZY, SCHODZĄC ZE SCHODÓW!!!

Lady Gaga nową Harley Quinn. To nie pierwsze zdjęcia artystki z planu "Jokera" 

Sama piosenkarka potwierdziła swój casting w sierpniu, publikując animowany zwiastun, który pokazał tańczące sylwetki jej i Joaquina Phoenixa. Jak donosi magazyn "People", w ostatnich tygodniach Gaga była widziana w zestawie składającym się z czerwonej kurtki, czarno-białej wzorzystej bluzki, czarnej spódnicy i siateczkowych czarnych legginsów. Kręciła wówczas kilka scen w ratuszu na Manhattanie razem ze statystami. W filmie piosenkarka wciela się w rolę długoletniej popleczniczki i ukochanej Jokera -  Harley Quinn, która zdobyła rzeszę fanów m.in. po emisji animowanego serialu "Batman: The Animated Series" z 1992 roku.

Więcej o: