Anne Hathaway już tak nie wygląda. Postawiła na odważną grzywkę. Fani: "Jesteś prawdziwą ikoną!"

Nowa fryzura Anne Hathaway zachwyca fanów. Aktorka postawiła na odważne cięcie i zaprezentowała się niedawno w nowej grzywce. Jak teraz wygląda? "Oszałamiająco i pięknie jak zawsze" piszą zachwyceni internauci w komentarzach pod jej postem na Instagramie.

Nowa fryzura to gratka dla każdej osoby. Nic więc dziwnego, że zmiana włosów tak wielkiej gwiazdy, jaką z pewnością jest  Anne Hathaway, wzbudza tyle emocji. Fani są zachwyceni jej grzywką w stylu "wodospadu".

Zobacz wideo Jak Cleo dba o doczepiane włosy?

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Anne Hathaway w grzywce. Nową fryzurą pochwaliła się na Instagramie

Anne Hathaway pokazała na swoim Instagramie odważną zmianę w wyglądzie. Niedawno pozowała do kampanii Versace, jednak fani zwrócili uwagę szczególnie na jej włosy. Aktorka poprosiła swoich stylistów o uformowanie grzywki w stylu "wodospadu". Na czym polega cięcie? Od środka czoła, włosy rozchodzą się na boki, imitując wodospad. Nie robi się tego na zbyt gęstych pasmach, ponieważ nie osiągnęłoby się wtedy efektu stopniowania. Oczywiście długość i dokładny styl zależy od preferencji danej osoby. Jednak jeśli chodzi o aktorkę, fani są zachwyceni. Podkreślają, że wygląda pięknie i znacznie młodziej. Fryzura uformowana w ten sposób na prostych i gęstych włosach aktorki, sprawiła, że twarz wygląda smuklej. W komentarzach można znaleźć wiele głosów, które podziwiają jej odwagę.

 

Fani są zachwyceni metamorfozą Anne Hathaway. Podobno wygląda jeszcze młodziej

Wiele osób zachwyciło się nowym wyglądem aktorki. Dają o tym znać w komentarzach. Choć uwagę miały przykuć głównie ubrania od Versace, to jednak nowa grzywka aktorki wzbudziła znacznie więcej emocji. Jak wyrażali swoją opinię?

Oszałamiająco i pięknie jak zawsze
Uwielbiam na ciebie patrzeć
Po prostu wspaniała. Jesteś prawdziwą ikoną!

- czytamy w komentarzach pod postem na Instagramie Anne Hathaway. 

Jak widać nowy styl aktorki, przypadł wielu osobom do gustu. Nic w tym dziwnego, ponieważ rzeczywiście świetnie odnalazła się w modnej fryzurze. Jak widać nawet sama zmiana grzywki, może przynieść sporo emocji.

Więcej o: