Wzięła ślub z duchem, a teraz żąda rozwodu i egzorcyzmów. "Jestem u kresu wytrzymałości"

To się dopiero nazywa trudna miłość. 38-letnia piosenkarka poślubiła w Halloween ducha wiktoriańskiego żołnierze. Małżeństwo nie trwało jednak zbyt długo. Dziś para rozwodzi się, a sama panna młoda potrzebuje egzorcyzmów.

Prawo w Polsce dotyczące tego, z kim można wziąć ślub, jest dość restrykcyjne. Nieco większa swoboda panuje w Anglii, gdzie niedawno pewna kobieta weszła w związek małżeński ze zjawą. Brytyjska piosenkarka z Oxfordshire, Rocker Brocarde, poślubiła Edwardo, ducha XIX-wiecznego żołnierza. Choć z początku panna młoda wydawała się szczęśliwa przy swoim małżonku, dzisiaj chce rozwodu. Twierdzi, że mąż ją straszy i nawiedza.

Zobacz wideo "Skinamarink" - odważysz się obejrzeć? [ZWIASTUN]

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wzięła ślub ze zjawą. Na ceremonię przybył duch Marilyn Monroe

Brocarde, inaczej Alayna Salter, to 38-letnia piosenkarka z Wielkiej Brytanii. Na swojej stronie internetowej napisała, że łączy mroczną muzykę z pełnymi pasji tekstami, a sama mogłaby być dzieckiem zrodzonym z miłości Edgara Allana Poe i Sylvii Plath. W zeszłym roku kobieta zaskoczyła swoich fanów ogłoszeniem, że wychodzi za mąż za ducha. Jak tłumaczyła w rozmowie z dziennikiem "The Sun", Edwardo miał być wiktoriańskim żołnierzem, który nawiedził ją pewnej nocy, gdy pisała tekst nowej piosenki. Duch komunikował się z nią za pomocą świec, a w pewnej chwili zaczęli razem tańczyć. Para wzięła ślub w Halloween, 31 października 2022. Jak opowiadała, na ceremonii zjawiły się duchy Marilyn Monroe, Elvisa Presleya, a nawet Henryka VIII.

 

Miłość nie trwała wiecznie. Piosenkarka żąda rozwodu i egzorcyzmów

Choć mogłoby się wydawać, że para będzie żyć długo i szczęśliwie, piosenkarka ogłosiła niedawno, że żąda rozwodu. Ponoć Edwardo nieustannie ją nawiedza i straszy dźwiękami płaczącego dziecka.

Jestem u kresu wytrzymałości. Nie chcę przyznać się do porażki, ale czuję, że małżeństwo z duchem nie działa

- powiedziała w rozmowie z serwisem Daily Star. Oprócz rozwodu Brocarde domaga się również przeprowadzenia egzorcyzmów. Jak twierdzi, ostatnio nawiedzają ją czarne myśli, które wywołuje Edwardo. Mąż nie chce się pogodzić z rozstaniem. Niestety dla tego związku nie ma już nadziei. Kobieta chciała udać się do medium, by zasięgnąć porady małżeńskiej, jednak Edwardo się nie zgodził. Pozostaje tylko trzymać kciuki za bezproblemowy rozwód.

 
Więcej o: