Kupił 20 losów na loterię z tymi samymi numerami. Dziś jest bogaczem, choć "zwykle tak nie gra"

Czasami ryzyko popłaca. Ten mężczyzna jest na to żywym przykładem. Kupił 20 losów na loterię z tymi samymi numerami, które okazały się być zwycięskie. Nie jest to jednak jedyny przypadek takiej wygranej. Oprócz niego w podobny sposób wygrały dwie kobiety.

Pewien mężczyzna wziął sobie do serca powiedzenie "wszystko albo nic". Postanowił obstawić 20 kuponów, z czego każdy miał ten sam numer. Okazało się, że ryzyko czasem popłaca. Mężczyźnie udało się wygrać dzięki temu fortunę.

Zobacz wideo "To Leslie" - opowieść o przewrotności losu [ZWIASTUN]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Puścił  na loterii 20 losów z tymi samymi numerami. Wygrał 100 tysięcy dolarów

Mieszkaniec Virginii w Stanach Zjednoczonych postanowił kupić nie jeden a 20 losów na loterii z tymi samymi numerami. Zamieszkały w Alexandrii, Fekru Hirpo, wypełnił wszystkie kupony kombinacją 2-5-2-7. Zgodnie z wiadomościami podanymi przez Virginia Lottery, wygrane losy były kupione na stacji benzynowej w Arlington. Jak donosi CNN, zwycięzca powiedział, że była to decyzja z ostatniej chwili.  Myślał, że udział w loterii będzie tylko zabawą, ale gdy każdy losów okazał się szczęśliwy, oniemiał. Podliczając wszystkie zwycięstwa, na jego konto wpłynęło 100 000 tysięcy dolarów. Każdy bilet wygrał mu 5 tysięcy dolarów. Hirpo powiedział w jednym z wywiadów:

Zwykle tak nie gram. Nie taką ilością biletów z identycznymi numerami, ale coś podpowiadało mi, żeby to zrobić

 Jak twierdzi, póki co nie ma żadnych planów na to, jak rozdysponować pieniądze, które wygrał.

Wygrana na loterii. Te kobiety dokonały niemożliwego

Wcześniej w tej samej loterii wygrała kobieta z Virginii, Lucinda Britt. Udało się jej skreślić wygrane liczby, aż 41 razy. Kobieta również cały czas skreślała tę samą kombinację — jej rok urodzenia. Mieszkanka Norfolk, kupowała bilety i skreślała na każdym 1-9-7-2. Jak donosi "The Mirror" Udało się jej wygrać 5 tysięcy dolarów na 36 z biletów oraz dodatkowe 2500 kiedy grała pół na pół na 5 losach. Jej wygrana okazała się wynosić 193 tysiące dolarów. Inna kobieta, Elisa Chapma,n użyła tej samej kombinacji 1-4-0-6 na wszystkich 54 zakupionych biletach. 40 biletów było obstawionych na dokładnie takie ustawienie liczb, a pozostałe na przypadkową kolejność. Elisa wygrała 40 razy po 5 tysięcy dolarów i 14 razy po 2600 dolarów, co dało jej łączną wygraną o wartości 236 400 dolarów.

Więcej o: