Tak Elon Musk gości swoją rodzinę. Jego mama musi spać w garażu, kiedy odwiedza syna miliardera

Kiedy myślimy o domach i apartamentach bogatych ludzi, często wyobrażamy sobie ogromne przestrzenie, które są bogato urządzone. Mama Elona Muska zdradziła, że podczas odwiedzin syna nie śpi w luksusach. "To wciąż lepsze niż spanie na ziemi na Pustyni Kalahari" - stwierdziła.

Elon Musk znalazł się w tym roku na drugim miejscu w rankingu najbogatszych ludzi świata według Forbesa. Jednak ostatnio w poście na Twitterze jego mama zdradziła, że kiedy przyjeżdża w odwiedziny, śpi w niezbyt luksusowy sposób.

Zobacz wideo Nas nie stać na mieszkanie, a Musk przejmuje Twittera. Zobacz jak [Next Station]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Mama Elona Muska o warunkach nocowania u syna. Cieszy się, że to nie pustynia

We wtorek, na Twitterze, Maye Musk, mama znanego miliardera powiedziała, że ma wiele wspomnień, kiedy to spała na materacu, kocach na podłodze, kanapach czy na łóżku w garażu kiedy przyjeżdżała w odwiedziny do swojego syna. Oznaczyła w poście dwójkę swoich pozostałych dzieci. Jak sama opowiada:

Adaptujemy się. To wciąż lepsze niż spanie na ziemi na Pustyni Kalahari z lwami i hienami w pobliżu, jak to było w czasach mojego dzieciństwa.

Post mamy Elona Muska był odpowiedzią na tweeta miliardera, który powiedział, że spał na kanapie u przyjaciela w weekend. Nie jest to pierwszy raz kiedy 74-letnia modelka odnosi się do warunków podczas nocowania w domu jej syna. Podczas rozmowy z Brytyjskim "The Times" zdradziła, że nie śpi na łóżku kiedy odwiedza syna w Boca Chica w Teksasie, gdzie zlokalizowana jest główna siedziba Tesli i port kosmiczny Starbase. Jak sama mówi:

Musiałam spać w garażu. Nie możesz mieć ładnego domu koło rakiet.

Zanim stali się bogaci. Tak wyglądało życie Elona Muska i jego rodziny przed zdobyciem fortuny

Elon Musk powiedział, że nie ma "głównego miejsca zamieszkania", ale nocuje w wartym 45 tysięcy dolarów domku w Boca Chica. Jak donosi businessinsider.com, w 2020 roku miliarder powiedział, że sprzedaje niemal wszystkie dobra materialne i nie będzie właścicielem domu. Jego mama opowiada, że rodzina nie zawsze była tak bogata. Kiedy właściciel Tesli był młodszy, Maye Musk, powiedziała, że starała się wychować troje dzieci jako samotna matka, jednocześnie zdobywając dwa tytuły magisterskie i rozpoczynając karierę modelki. Przed przeprowadzką do Kanady w 1989 roku cała rodzina mieszkała w Południowej Afryce. Kobieta opowiada, że w tym czasie musiała pracować na pięć zmian, aby być w stanie utrzymać swoją rodzinę.

 
Więcej o: