Nie takich atrakcji spodziewali się w Gruzji. Zachowanie pary seniorów zaskoczyło polskich podróżników

Zachowania turystów już nie raz zaskoczyły internautów. Jednak kiedy pomyślimy, że danej sytuacji nie da się przebić, ktoś udowadnia, że to możliwe. Pewna polska para postanowiła podzielić się na TikToku swoimi przeżyciami z Gruzji. Zachowanie pary seniorów wprawiło ich w osłupienie.

Podróże to wspaniała okazja do poznawania kultury danego miejsca oraz poszerzania horyzontów. Czasem jednak to zachowania turystów przykuwają największą uwagę. Ta para nie mogła spodziewać się tego co ich spotkało.

Zobacz wideo Gruzja - to tutaj rodzą się bożonarodzeniowe choinki całej Europy. Nie jest to jednak nic uroczego

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Polska para pokazuje relacje z podróży na TikToku. Widzieli już wiele, ale tego się nie spodziewali 

Poznawanie nowych kultur i historii miejsc, które się odwiedza to naprawdę wspaniały element podróżowania. Nie można jednak zapominać o nieco bardziej zaskakującej części tej aktywności. Turyści również potrafią wzbudzić wiele emocji swoim zachowaniem. Niestety nie zawsze są one pozytywne. Przekonała się o tym niedawno pewna para z polski. Młodzi podróżnicy na co dzień dzielą się swoimi przeżyciami z przeróżnych podróży na TikToku. Na swoim koncie zgromadzili prawie 16 tysięcy obserwatorów i zebrali łącznie aż 62 tysiące polubień. Para pokazuje głównie ciekawe miejsca do odwiedzenia, czy też triki przydatne w podróży. Ostatnio jednak postanowili opisać niecodzienną sytuację, która spotkała ich w Gruzji. 

Pewna para staruszków mocno zaskoczyła polskich podróżników. Byli zażenowani ich zachowaniem 

Choć para polskich podróżników widziała już wiele, to jednak ta para staruszków przebiła ich najśmielsze oczekiwania. Podczas zwiedzania klasztoru Cminda Sameba w Gruzji, byli świadkami niecodziennej sytuacji. Kiedy wspomniani emeryci przechodzili obok nich, w pewnym momencie wyciągnęli paczkę po czipsach i wyrzucili ją na ziemię. Zszokowani influencerzy postanowili nie pozostawać biernymi. Mężczyzna, powiedział więc emerytowi, że chyba coś upuścili. 

Tak wyrzuciłem to.

- odpowiedział niewzruszony staruszek. Influencer postanowił być jednak nieugięty i poprosić o posprzątanie po sobie. Starszy mężczyzna był oburzony, ale ostatecznie podniósł śmieci z ziemi i wyrzucił do kosza. 

Ludzie, na prawdę. Dbajmy o tę naszą piękna Ziemię

- napisała para w opisie pod filmem. Takie zachowanie zdecydowanie mogło zszokować. Warto nagłaśniać tego typu sprawy, aby przypominać o tym, że nie należy śmiecić.

Więcej o: