Rolka po papierze toaletowym pozostawiona pod deską klozetową to ważny sygnał. Wiemy, co oznacza

Coraz częściej można natknąć się na pozostawioną rolkę po papierze toaletowym pod deską klozetową. Okazuje się, że nie jest ona zostawiana przez przypadek w tym miejscu. Osoba, która umieściła w ten sposób rolkę, daje ci ważny sygnał, który może uchronić cię przed nieprzyjemnościami.

Z sygnału, który w ten sposób zostawiają za sobą ludzie w publicznych toaletach, korzystają przede wszystkim użytkownicy oraz pracownicy takich miejsc. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, co ktoś chce nam w ten sposób zakomunikować. Okazuje się, że ten ważny sygnał może pomóc w uniknięciu nieprzyjemnej sytuacji.

Zobacz wideo Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z toalety? To proste, ale trzeba pamiętać o kilku zasadach

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Rolka pod deską klozetową. Co oznacza? Jest to sygnał ostrzegawczy

Trik z rolką po papierze toaletowym jest coraz częściej spotykany w miejscach publicznych takich jak stacje benzynowe Miejsca Obsługi Podróżnych czy restauracje. Jest to taki mały toaletowy "savoir-vivre", dzięki któremu możesz uniknąć nieprzyjemnej sytuacji. Jeżeli więc wejdziesz kiedyś do publicznej toalety za potrzebą i zobaczysz pozostawioną w ten sposób rolkę po papierze toaletowym, to oznacza to, że ktoś chce cię uchronić przed wpadką. Jak się okazuje, pozostawiona w ten sposób rolka oznacza, że skończył się w tym miejscu papier toaletowy. Sygnał ten powstał z myślą o osobach, którym zdarzyło się załatwić swoje potrzeby fizjologiczne, zanim zdążyli się zorientować, że zabrakło papieru. Jest to sytuacja, której nie chce doświadczyć nikt, a mimo to wciąż się zdarza. Dlatego, jeżeli zmierzasz do toalety i widzisz pozostawioną w ten sposób rolkę, poinformuj o braku papieru osobę dbającą o czystość danej toalety. Sposób ten można wykorzystać również podczas organizowania większych imprez w domu, aby poinformować gości i gospodarza, że niestety skończył się papier.

Rolka papieru a zapach w toalecie. Sięgnij po olejek eteryczny, a problem brzydkiego zapachu w mig zniknie

Rolki po papierze toaletowym mogą spełniać nie tylko takie funkcje, oprócz tego mogą służyć jako skuteczny odświeżacz powietrza. Do wykonania tego triku, będą potrzebne ci tylko dwie rzeczy:

  • olejek eteryczny,
  • rolka papieru toaletowego.

Następnie, gdy już będziesz mieć wszystkie niezbędne produkty, czas na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z łazienki. Wystarczy do wnętrza rolki wlać kilka kropel olejku, a następnie gotową rolkę papieru można swobodnie powiesić na uchwycie do papieru. Dzięki temu trikowi, za każdym razem kiedy poruszasz papierem w celu użycia kawałka, w pomieszczeniu pojawi się przyjemny zapach.

Więcej o: