Kupiła suknię ślubną w lumpeksie. Była w szoku, gdy spojrzała na metkę. Zobaczyła znane nazwisko

Wybór sukni ślubnej bywa problematyczny. Znalezienie wymarzonej kreacji wymaga cierpliwości, dlatego panny młode lubią mieć duży wybór. Niektóre kobiety decydują się jednak na zakup sukienki w lumpeksie. Zrobiła tak pewna tiktokerka i trafiła w dziesiątkę. Na metce widniało znane nazwisko.

Coraz więcej kobiet decyduje się na zakup sukni ślubnej w lumpeksie. Stało się to nawet trendem w mediach społecznościowych, szczególnie na TikToku, gdzie przyszłe panny młode dzielą się nagraniami swoich zdobyczy z second-handu. Jedną z takich użytkowniczek jest Adelaide. Jej suknia wyróżnia się jednak na tle innych. Po zakupie okazało się, że została zaprojektowana przez znanego artystę i może być warta fortunę.

Zobacz wideo Finalistka Top Model Julia Sobczyńska już po ślubie ze swoją narzeczoną? "Miałyśmy dwa wesela"

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kupiła suknię ślubną w lumpeksie. Kreacja była strzałem w dziesiątkę

Suknia ślubna to jeden z najważniejszych zakupów podczas przygotowań do wielkiego dnia. Mało która panna młoda decyduje się na włożenie kreacji z lumpeksu. Poszukiwania tej idealnej sukienki wymagają sporo czasu i dużych pokładów cierpliwości, a sklepy z ubraniami z drugiej ręki nie mają dużego wyboru strojów ślubnych. Mimo tego pochodząca z Australii Adelaide zdecydowała się na zakupy właśnie w takim miejscu. Poszukiwania okazały się jednak wyjątkowo udane, ponieważ kobieta udostępniła na TikToku film, w którym zaprezentowała się w nowej kreacji.

Gdyby ktoś mi powiedział, że na ślub założę sukienkę z second-handu, to nie wiem, co bym powiedziała, ale raczej wątpiłabym. Marzyłam o moim ślubie przez całe życie, ale ja i moja żona lubimy zrównoważoną modę, retro i zakupy w lumpeksach

- powiedziała Adelaide na filmie. Tiktokerka postawiła na klasyczną białą, obcisłą suknię z dodatkową fałdą materiału na ramionach i ozdobnym upięciem nad udem. Internauci byli zachwyceni, szczególnie gdy dowiedzieli się, kto jest autorem projektu.

Kupiła suknię znanego projektanta w lumpeksie. Może kosztować fortunę

Tiktokerka powiedziała na filmie, że nigdy nie planowała założyć na ślub sukienki z second-handu. Była w szoku, że udało jej się znaleźć tak piękny strój z drugiej ręki i ponadto pochodzący z domu mody znanego artysty. Okazało się, że suknię zaprojektował Toni Matičevski specjalizujący się w kreacjach wieczorowych. Ubrania jego autorstwa są warte nawet kilka tysięcy dolarów australijskich i bardzo możliwe, że suknia Adelaide też tyle kosztowała w oryginalnym salonie. Z kolei kobieta kupiła ją za jedyne kilka dolarów w lumpeksie. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej kobiet decyduje się na znalezienie sukni ślubnej w lumpeksie. Przy odpowiednich dodatkach kreacja z drugiej ręki może wyglądać zjawiskowo. Adelaide na koniec pokazała zdjęcie zrobione w dniu ślubu. Tiktokerka postawiła na białe szpilki na wysokim obcasie, długi welon i bukiet z żółtych kwiatów. Internauci, którzy obejrzeli jej film, byli zachwyceni.

Sukienka jest absolutnie wspaniała. Wyglądasz pięknie
Ta sukienka jest fenomenalna
Mogę ją od ciebie odkupić?

- czytamy w komentarzach na TikToku.

Więcej o: