Nałóż piankę do golenia na kabinę prysznicową. W mig pozbędziesz się nawracającego problemu

Domowe sposoby sprawdzają się często równie dobrze co markowe środki. Tak jest i w tym przypadku. Pianka do golenia przyda się przy sprzątaniu kabiny prysznicowej. Użyj produktu, a w błyskawicznym tempie pozbędziesz się irytującego problemu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Czy pianka do golenia sprawdzi się podczas domowych porządków? Jak najbardziej. Środek jest niezwykle skuteczny przy czyszczeniu kabiny prysznicowej. Poznaj prosty trik, a już zawsze będziesz z niego korzystać.

Zobacz wideo Czyścimy osad i kamień - domowe sposoby na trudne zabrudzenia

Przetrzyj kabinę prysznicową pianką do golenia. Zapomnisz o częstym problemie

Wiele osób uwielbia brać gorące prysznice. Wysoka temperatura wody sprawia jednak, że kabina prysznicowa szybko staje się zaparowana. Jak tego uniknąć? Wystarczy, że użyjesz pianki do golenia. Podczas sprzątania łazienki, przetrzyj szybę w kabinie za pomocą tego produktu. Dzięki hydrofobowym właściwościom środka woda nie będzie w stanie przylegać do szklanych powierzchni.

Nałóż odrobinę pianki na gąbkę lub szmatkę, a następnie przetrzyj nią kabinę. Odczekaj chwilę, a następnie ściągnij resztkę produktu za pomocą ręcznika papierowego. Co więcej, taki zabieg również ochroni szkło przed nieestetycznym osadem z kamienia. Pamiętaj, że sposób sprawdzi się nie tylko w łazience. Możesz go także wykorzystać w przypadku luster lub szyb w samochodzie.

Pozbądź się brudu ze słuchawki prysznicowej. Pianka do golenia to prawdziwy pogromca zabrudzeń

Jeden z ciekawszych trików z pianką do golenia pozwoli ci dokładnie wyczyścić słuchawkę prysznicową. Sposób jest nie tylko banalnie prosty, ale i naprawdę skuteczny. Wystarczy, że nałożysz produkt na zabrudzone elementy i odczekasz kilka minut. Pamiętaj, aby przetrzeć trudno dostępne części szmatką. Po tym czasie odkręć wodę, a zabrudzenia i kamień same odpadną z armatury. Na koniec przetrzyj ją ręcznikiem papierowym, a zabłyśnie czystością.

Więcej o: