Biedronka. Nowy gang 2023 już w sklepach! Jak można zdobyć Mocniaki?

Wszystko zaczęło się od "Gangu Świeżaków". Pluszaki, które Biedronka wymieniała za naklejki, z miejsca stały się hitem. Teraz w supermarkecie pojawiły się nowe zabawki. Od poniedziałku 28 sierpnia, "Gang Mocniaków" jest już dostępny w sieci sklepów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Już w poniedziałek 28 sierpnia w Biedronce startuje nowa akcja lojalnościowa. To kolejna edycja popularnej serii "gangów" symbolizujących różne produkty spożywcze. W ofercie dostępne jest aż 11 nowych pluszaków z serii "Mocniaki". Które produkty przedstawiają zabawki i jak je zdobyć?

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

W sklepach znajdziesz już nowe maskotki. Biedronka wznawia popularną akcję

Seria "gangów" pluszaków z Biedronki cieszy się ogromną popularnością. Poprzednie edycje rozchodziły się jak świeże bułeczki. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl aż 55 tysięcy zabawek z ubiegłorocznej serii zostało rozdane już w pierwszym tygodniu promocji. W 2021 roku mniej więcej milion maskotek z "Gangu Swojaków" trafiło do klientów ciągu 3 tygodni od startu akcji lojalnościowej. Czy w 2023 r. przytulanki będą cieszyły się podobnym zainteresowaniem?

Jakie zabawki wprowadzi Biedronka? "Gang Mocniaków" tworzyć będą awokado Adaś, banan Benek, dynia Dorotka, oranżada Ola, chleb Henio, jajko Julek, krem Krzyś napój Norbert, parówka Patrycja, rogalik Radzio i woda Werka. Na czym polegają zasady nowej promocji? 

Zasady akcji lojalnościowej w sieci Biedronka. Maskotki 2023 można kupić bez naklejek

Aby odebrać maskotkę z "Gangu Mocniaków" za darmo, klienci muszą uzbierać 60 naklejek. Jedna nalepka wydawana będzie za każde wydane 69 złotych. To jednak niejedyny sposób na uzyskanie promocyjnych wlepek. Każdy użytkownik aplikacji sklepu, który rozwiąże quiz, dostanie dodatkową naklejkę. Bonusowe punkty można także otrzymać poprzez zakup warzyw, owoców lub innych produktów ze specjalnej oferty "Mocny Wybór".

Tak jak w poprzednich latach, klienci mogą otrzymać rabat na zakup pluszaka. Podstawowa opłata za maskotkę wynosi 49,99 zł. Przy okazaniu 30 naklejek, zabawkę będzie można nabyć za połowę ceny. Za 15 nalepek dostępna jest także książka, kosztująca 24,99 zł. Co ciekawe, już dziś wiadomo, że w przyszłości można spodziewać się kolejnych edycji "Gangów" maskotek. Jeronimo Martins Polska, która jest operatorem sklepów Biedronka, zgłosiła w Urzędzie Patentowym trzy nowe znaki towarowe. Pierwszym z nich był "Gang Mocniaków", kolejne dwa to "Gang Cudaków" oraz "Gang Spryciaków".

Więcej o: