Serialowa Pola nie jest sama na planie zdjęciowym. Jej rodzice również grają w "M jak miłość"

Nierzadko zdarza się, że dzieci dziedziczą po rodzicach talent aktorski. W tym wypadku było na odwrót. Najpierw Hania Nowosielska wygrała casting do roli w "M jak miłość", a później wciągnęła na plan swoich rodziców. Fani mogą być zaskoczeni, kim są ich bohaterowie.

Kojarzycie małą Polę z "M jak Miłość"? Dziewczynka gra córkę Kamila, w którego wciela się Marcin Bosak. Mało kto jednak wie, że jej serialową mamę Weronikę gra...prawdziwa mama dziewczynki, Ewelina Kudeń-Nowosielska. Kolejnym zaskoczeniem jest fakt, że na planie serialu pojawia się także tata Hani, Bartłomiej Nowosielski. Wciela się on w rolę Tadeusza Kiemlicza, przyjaciela Mostowiaków. Jak to się stało, że cała rodzina wystąpiła w produkcji Telewizji Polskiej?

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o swojej córce. Zabiera ją na plan "You Can Dance"!

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Hania Nowosielska gra w "M jak miłość" wraz z rodzicami. Jak zaczęła się ich przygoda z serialem?

Prawie cała rodzina Nowosielskich występuje w "M jak miłość". Hania jako pierwsza pojawiła się na planie serialu. W 2020 roku wygrała casting do roli Poli. Wówczas scenarzyści nie planowali wprowadzać postaci jej mamy. Dziewczynka grała tylko u boku Marcina Bosaka.

Bardzo fajnie mi się pracuje z wujkiem, bo on mnie tak bardzo fajnie wspiera

- powiedziała Hania Nowosielska, cytowana przez "Super Express". Ewelina Kudeń-Nowosielska jeździła z córką na nagrania jako jej opiekunka. Z czasem producenci zaproponowali jej, by wcieliła się w postać Weroniki Stępień, serialowej mamy Poli. Kobieta przyznała, że nie była to dla niej łatwa rola. Weronika nie jest pozytywną bohaterką. Najpierw porzuciła swoje dziecko, a później je uprowadziła.

W rzeczywistości mamy zupełnie inne relacje. Natomiast w 'M jak miłość' jest, jak jest

- powiedziała aktorka.

 

Jak rodzina radzi sobie na planie? Hania ma już spore doświadczenie

Niedługo później do obsady dołączył Bartłomiej Nowosielski. Mężczyzna otrzymał telefon od producentów z propozycją zagrania sadownika Tadeusza Kiemlicza, który przyjaźni się z rodziną Mostowiaków i jest szefem Uli oraz Bartka.

Zasiadamy całą rodziną przed telewizorem jak jest odcinek z Hanią! To jest nasze święto. Jestem pełen podziwu dla niej, bo połknęła tego bakcyla. Jest od nas zdecydowanie lepsza!

- powiedział Bartłomiej Nowosielski, którego wypowiedź można przeczytać na stronie "Super Expressu". Rzeczywiście Hania, jak na swój wiek, ma już duże doświadczenie przed kamerą. Oprócz serialu ma na swoim koncie także rolę w filmie. Wcieliła się w postać Jadzi w produkcji "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Zagrała u boku Mikołaja Roznerskiego, który również występuje w "M jak Miłość". Prywatnie Nowosielscy mają jeszcze jedną córkę, 9-letnią Zosię.

 
Więcej o: