Jedna ma rozmiar 36, druga 44. Dwie przyjaciółki udowadniają, że to nie liczba na metce ma znaczenie

Denise i Maria to dwie przyjaciółki, które za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazują, że to nie rozmiar na metce ma znaczenie. W 2021 roku zapoczątkowały wyzwanie, które szybko stało się hitem. I choć minęły dwa lata, to wciąż udowadniają, jak te same stroje wyglądają na różnych sylwetkach.

Choć mamy świadomość, że publikowane w mediach społecznościowych, w szczególności na Instagramie, zdjęcia często promują zafałszowany obraz rzeczywistości, wciąż dajemy się złapać w tę pułapkę. Odpowiednie oświetlenie, poza i ustawienie, filtr i programy graficzne sprawiają, że wiele osób wpada w kompleksy. Ciałopozytywność, naturalność i szczerość pomagają zmienić podejście. Problemem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn są jednak ubrania. Wciąż wierzymy, że to ciało powinno pasować do kreacji, a nie na odwrót. Dwie przyjaciółki już w 2021 roku postanowiły walczyć z takim podejściem i stworzyły wyzwanie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Co Polacy sądzą o chodzeniu do wróżek i czy sami korzystają z ich porad?

Jedna nosi rozmiar 36, druga 44. Stworzyły wyzwanie "Styl, nie rozmiar"

Denise Mercedes i Maria Castellanos są przyjaciółkami i influencerkami, które sporą popularność zyskały w 2021 roku. Wszystko za sprawą wyzwania na TikToku. "Styl, nie rozmiar" podbiło media społecznościowe. Jego autorki wciąż udowadniają, że napis na metce nie ma znaczenia, a te same stroje mogą wyglądać fenomenalnie na różnych typach sylwetek. Jedna z nich nosi rozmiar 36, druga 44. Za pośrednictwem wyzwania od lat pokazują, jak ten sam krój wygląda na różnych kształtach.

Przyjaciółki udowadniają, że rozmiar na metce nie ma znaczenia. "Wyglądacie bombowo"

Obie influencerki mogą poszczycić się pokaźną liczbą obserwujących w mediach społecznościowych. Na Instagramie łącznie mają ich 2 miliony, na TikToku - 4 miliony. Na najnowszym nagraniu opublikowanym na platformie społecznościowej zaprezentowały cztery stylizacje.

 

Fani wciąż są pod wrażeniem prezentowanych przez nie strojów, czemu wyraz dają w komentarzach.

Obie wyglądacie oszałamiająco.
To niesamowite, jak wszystko wygląda dobrze na obu z was. Różne ciała, odcienie skóry, fryzury, a mimo to obie wyglądacie bombowo. Jak to możliwe?
Jak zawsze błyszczycie. Uwielbiam.
Więcej o: