Kultowa chatka ze Shreka do wynajęcia. Chcesz zanocować na bagnie? Jest tylko jeden warunek

Od premiery pierwszego filmu o zielonym ogrze minęły ponad 22 lata, ale fani wciąż kochają "Shreka". Teraz serwis Airbnb przygotował dla nich nieład gratkę. Będzie można wynająć chatkę Shreka i przenocować na kultowym bagnie. Warunek?

Fani kultowej animacji o ogrze już zacierają ręce. W szkockich górach Highlands powstała bowiem niecodzienna atrakcja: chatka stworzona na wzór bagna należącego do Shreka. Odwzorowano w niej wszystko, od mebli przez pamiętną sławojkę po tabliczki przestrzegające nierozważnych wędrowców przed wkroczeniem na teren zielonego stwora.

Więcej podobnych ciekawostek przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ile kosztują słodycze na lotnisku? Niemało. Oto przykład z Wrocławia

Chatka ze Shreka do wynajęcia. Nie zabrakło nawet kultowej sławojki

Chatka wyposażona jest w kuchnię, sypialnię z dwoma łóżkami i zewnętrzną łazienkę z toaletą i prysznicem. W środku na szczęśliwych turystów, którym uda się zarezerwować pobyt, czekają dodatki dobrze znane z filmu, jak świeczka z wosku z ucha, lampa z ryby czy skórzany zielony fotel. Nie zapomniano także o najważniejszym, czyli sławojce, w której będzie się można zrelaksować i podumać.

Wyłożona błotem i pokryta mchem mętna oaza to idealne miejsce na ucieczkę od życia na wsi i podziwianie piękna natury

- zachęca Airbnb. Gospodarzem domu jest jednak nie ogr, a Osioł. Fani mogą mieć tylko nadzieję, że w czasie ich pobytu do chatki nie wpadnie wściekły Shrek.

Nocleg na bagnie Shreka? To niepowtarzalna okazja

Rezerwacja noclegów rozpocznie się 13 października o godzinie 18 czasu brytyjskiego. Jest jednak jeden warunek: z oferty skorzysta tylko troje gości. Dostępna jest bowiem jedna rezerwacja dla trzech osób w terminie 27-29 października. Airbnb z kolei w ramach rezerwacji przekaże jednorazową darowiznę na rzecz organizacji charytatywnej HopScotch Childen’s Charity, pomagającej dzieciom w trudnej sytuacji finansowej i organizującej im warsztaty i wakacje.

Więcej o: