Gwiazda TVP, znana z "M jak Miłość", wzięła udział w "The Voice of Poland". Nikt się nie odwrócił

Laura Samojłowicz to gwiazda, o której od pewnego czasu wciąż jest głośno. Aktorka zyskała popularność, grając w takich serialach, jak "M jak miłość" czy "Hotel 52" oraz biorąc udział w "Top model". Nie wszyscy pamiętają jednak, że kilka lat temu pojawiła się też w talent-show "The Voice of Poland".

"The Voice of Poland" to jeden z najchętniej oglądanych talent show w Polsce. Wśród uczestników często pojawiają się gwiazdy, które później zdobyły popularność w innych produkcjach. Podobnie było z Laurą Samojłowicz, która wzięła udział w programie, wykonując w 2015 roku przebój zespołu Led Zeppelin. Jej występ okazał się jednak fiaskiem.

Zobacz wideo Kadry z 13. sezonu "The Voice of Ukraine". Producent Volodymyr Zavadyuk opowiedział o współpracy z polakami

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Laura Samojłowicz z "M jak Miłość" imała się różnych zajęć. Teraz powróciła do Polski

Laura Samojłowicz to polska aktorka i piosenkarka, która zaczynała swoją karierę od występów w różnych programach telewizyjnych. Ma za sobą między innymi zwycięstwo w finale piątej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Jak oni śpiewają", które otworzyło jej drzwi do bycia piosenkarką. Kilka lat później postanowiła znów spróbować szczęścia w talent show. Zanim jednak do tego doszło, imała się różnych zajęć, występując między innymi w takich serialach, jak "M jak Miłość", "Hotel 52", czy "Ojciec Mateusz". Aktorstwo porzuciła zaraz po tym, gdy oskarżyła reżysera Radosława Piwowarskiego o pracę na planie pod wpływem substancji psychoaktywnych. Niedługo potem wyjechała z kraju, by powrócić dopiero niedawno i spróbować swoich sił w castingu do "Top Model". Udzieliła również kilku zaskakujących wywiadów, w których nie odnosi się do przeszłych wydarzeń, a nawet przez większość czasu milczy. To zachowanie sprawiło, że internauci zaczęli uważniej jej się przyglądać. Jej fani przypomnieli sobie, że w 2015 roku występowała także w lubianym programie "The Voice of Poland". Niestety tam również szczęście jej nie dopisało.

Laura Samojłowicz w "The Voice of Poland" zaliczyła porażkę. Żaden z jurorów się nie odwrócił

Choć udział w "Jak oni śpiewają", zapewnił Laurze Samojłowicz dużą popularność, to w "The Voice of Poland" artystka nie miała tyle szczęścia. Kobieta pojawiła się w szóstej edycji talent show, a jej nagranie z występu wciąż chętnie jest oglądane i przypominane przez fanów. Wielu z nich uważa, że jej wykonanie przeboju "Stairway to Heaven" Led Zeppelin jest naprawdę dobre, ale jurorzy mieli na ten temat inne zdanie. Żaden z nich bowiem nie odwrócił fotela. Doceniono zaledwie ciekawą, fortepianową aranżację wstępu do utworu. Ballada, którą wybrała Laura, jest bez dwóch zdań naprawdę trudna do zinterpretowania i prawdopodobnie zły dobór głosu do piosenki sprawił, że jury się nią nie zainteresowało. Wciąż znalazło się jednak sporo internautów, którzy słuchają jej wykonania i bardzo im się ono podoba.

 
Więcej o: