Kożuchowska podzieliła się przepisem na jesienną zapiekankę. Fani już zacierają ręce. "Rarytas"

Małgorzata Kożuchowska regularnie publikuje treści w mediach społecznościowych. Tym razem jednak podzieliła się przepisem na aromatyczną zapiekankę z kilku składników. Receptura od razu przywołała wspomnienia z dzieciństwa osobom, które obserwują ją na Instagramie.

Małgorzata Kożuchowska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami oraz obserwatorkami na Instagramie. Zwykle publikuje zdjęcia i filmiki stylizacji, materiały z podróży lub ważnych momentów, a tym razem zdecydowała się podzielić przepisem na zapiekankę. Co będzie ci potrzebne do odtworzenia receptury? Niezbędne składniki możesz mieć w domu.

Zobacz wideo Kożuchowska chciałaby jechać na Oscary? Mówi o butach, które zabrała do Hollywood Agata Kulesza

Małgorzata Kożuchowska pokazała prosty przepis na ryż z jabłkami. Potrzebujesz tylko kilku składników

Najnowszy filmik na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej jest krótkim przepisem na jesienną zapiekankę z jabłkami. Bazą receptury są nie tylko owoce, lecz także ryż oraz kilka innych składników, które prawdopodobnie wiele osób może mieć już w domu. Co jest potrzebne do jej wykonania? Małgorzata Kożuchowska zaleca użycie kilku składników:

  • 2 szklanki ryżu,
  • 1 kg jabłek,
  • śmietanę 18%,
  • masło,
  • ksylitol albo cukier,
  • masło,
  • cynamon.
 

Na krótkim nagraniu Małgorzata Kożuchowska pokazuje, że naczynie żaroodporne należy wykładać na zmianę ryżem ugotowanym w wodzie wraz z jabłkami i pozostałymi składnikami. Na koniec wystarczy wyłożyć na wierzch śmietanę oraz zapiec danie w piekarniku do zarumienienia. Taka jesienna zapiekanka jest nie tylko szybka oraz łatwa w przygotowaniu, lecz także niektórym przywołuje piękne wspomnienia z dzieciństwa.

Ryż zapiekany z jabłkami i śmietaną przywołał wspomnienia. Wielu kojarzy się z dzieciństwem

W sekcji komentarzy pod udostępnionym nagraniem pozostawiono wiele słów na temat jesiennej zapiekanki z jabłkami oraz ryżem. Mnóstwo osób przyznało, że taki przepis kojarzy im się z dzieciństwem. Podobne dania zwykle przygotowywały im mamy lub babcie. Znaleźli się również tacy, którzy byli zaskoczeni tym, że dla wielu jesienna zapiekanka jest smakiem dzieciństwa, ponieważ sami nie mieli okazji jej jeść.

U mnie w przedszkolu to podawali. Nigdy nie mogłam tego skończyć.
Kurcze wszyscy piszą smak dzieciństwa... A ja tego nigdy nie jadłam, a mam już spoooro lat.
Smak dzieciństwa, a jeszcze jak babcia zrobiła, to dopiero był rarytas!
To jest to. Na jutro jak znalazł! Dziękuję za pomysł.
Więcej o: