Putin z Naomi Campbell o erotycznym kalendarzu i sporcie

Rosyjski premier niechętnie mówi o sobie, ale dla Naomi Campbell zrobił wyjątek. W ostatnim numerze GQ opowiada o wielu rzeczach, ale najwięcej poświęca sportowi.

Pamiętacie słynne zdjęcie Putina przemierzającego rzekę na Syberii? Naomi Campbell też pamiętała i najwidoczniej zrobiło to na niej takie wrażenie, że nie omieszkała o nie nie spytać. Dlaczego Władimir wybrał ten styl?

- Płynąłem motylkiem, ponieważ woda była zimna. To było w jednej z najsłynniejszych syberyjskich rzek i woda miała około 16 stopni, więc chciałem wydostać się stamtąd najszybciej jak to możliwe.
 

Supermodelki mają super ciała. Nic dziwnego, że Campbell zwróciła uwagę na wysportowaną sylwetkę Władimira Putina. Premier nie krył, że lubi o siebie dbać i robi to regularnie.

- Chodzę na siłownię, codziennie pływam i od czasu do czasu spotykam się z przyjaciółmi na judo. Przedwczoraj miałem całkiem niezły trening.

(fot. AP/Alexei Druzhinin)

Z ciekawych rzeczy w wywiadzie przeprowadzonym w grudniu można wspomnieć o reakcji Putina na erotyczny kalendarz, jaki otrzymał w zeszłym roku na urodziny od studentek dziennikarstwa. Widać bardzo przypadł mu do gustu.

- Dziewczyny mi się podobały, są ładne. Kalendarz też mi się podobał, ale nie to jest najważniejsze - powiedział. - Dziewczyny nie przestraszyły się tego erotycznego kalendarza, odważyły się. Jako studentki dziennikarstwa świetnie wiedziały, że ludzie mogą je później wziąć na języki, ale wykazały się odwagą. I szczerze mówiąc, to spodobało mi się najbardziej.

Również jesteśmy pod wrażeniem ich odwagi.

Seksowne studentki dla Putina. Dwie wersje kalendarza [ZDJĘCIA]>>>

Więcej znajdziecie pod tym linkiem.

Więcej o: